Кредит на авто

Три літри 22 ноября 2022, 16:55
Минулого грудня оформив кредит на новое авто. На відміну він Приватбанку процес пройшов бистро, з мінімумом бюрократії. Погасити кредит можна взагалі не відвідуючи відділення: на горячій лінії уточним суму, переказав — в той же день кредит був закритий.

Цілком задоволений роботою банку.

Окремо хочу сказати про УБКІ про яке тут було декілька відгуків з прив‘язкою до Кредобанку. Тільки що перевірив: інформація про закритий кредит вже присутня в УБКІ. Одночасно с цим мій поточний кредитний рейтинг (барабани та тривожна тиша) 309. Цензурно описати цей результат неможливо, а лаятись у відгуку не хочеться.
Кредобанк
Kredobank 23 ноября 2022, 11:46
Дякуємо за зворотний зв'язок. Ми і надалі ставатимемо кращими для вас.

Danilich
Danilich
22 ноября 2022, 18:56
У мен кр. рейтинг 467 — высокий. 309 — это на 2 уровня ниже, низкий , поэтому и нету доверия со стороны банков такому малоплатежеспособному клиенту
22 ноября 2022, 21:40
До того як брав кредит на авто рейтинг букв десь 400 з чімось: передостання зелена зона. Не зрозуміло чому, але в архіві його немає. Це окреме запитання: чому?

Взагалі дивно з цим УБКІ:
* минулого листопада була чотири кредитні ліміти,
* зараз лише два, причому тількі в ПУМБі збереглась велика сума, інші закрив або як в Моно встановив мінімум
* минулого року сумарний кредитний ліміт, в тому числі використаний був в рази вище, тобто у мене були великі так би мовити борги
* зараз в ПУМБі приблизно в половину меньше, в інших або немає, або мізер, боргів майже немає
* от-от достроково закритий кредит на авто

І що на виході? Рейтинг якогось бомжа якому не можна позичити грошей на пиво. Через п***, а не розрахунок рейтинга — воно спрацювало точно навпаки, замість підвищення після виплати кредиту обвалило на дно. Зіпсувало весь настрій від закриття кредиту.
23 ноября 2022, 9:29
Таки відкопав той рейтинг : 16 лютого 2020 він був 455.

Жодних прострочьок не було з 2004 року, хоча не впевнений що КІ містить дані за ті роки. УБКІ каже що:
* алгоритм комерційна таємниця і вони не розкривають його
* процедури апеліції не існує.

В ситуації з Фагором вони хочаб надали мені можливість додати коментар про фейковість боргу. І знов таки рейтинг 455 каже що намагання Фагора підібрати пішли лісом бо кредит був погашений Михайлівському. З 2020, тим більше за 2022 ніяких подій які б вказували на проблеми з кредитами — не відбувалось.

УБКІ продовжує дескридитувати саму ідею кредитних історій. Вперше це трапилось з Фагором, тепер ось з алгоритмами.
5 декабря 2022, 8:14
Пройшло трохи більше 10 діб. І раптом мій рейтинг в УБКІ піднявся до 360.

Це при тому що в моєму фінансовому становищі нічого не змінилось. Хіба що трохи виросла заборгованість за кредитною картою ПУМБ.

Це свідчить про те що УБКІ це помилка з рукожопими програмістами. І всі претензії до банків через дані в УБКІ треба розглядати саме з такої точки зору.

жаль що не має окремих відгуків по фінансовим компаніям
6 февраля 2023, 0:51
З цікавості продовжую дивитись що ж там з кредитним рейтингом в цьому всратому УБКІ - рейтинг так само всратий 385, а ще написано про те що в мене велика кредитна заборгованість при тому що кількість кредитних лімітів 3 шт. — це так само як коли в мене був рейтинг 455, тільки тоді сума кредитних лімітів була мабуть десь під 100 тис, а зараз навіть не 50.

Курс валют в Кредобанке

Курс валют в Кредобанке