kelogram 13 августа 2019, 2:39
Отделение по адресу: Луцк, пр-т Воли, 42
Перший депозит відкривав рік тому. Після закінчення терміну була не зручність зі зняттям готівки. Щоб зняти понад 50 000 — потрібно замовляти готівку за 2 робочих дні. Довелось їздити три рази, щоб забрати всі гроші. Бо це всерівно тих самих 2 наступних дні. Дивно, що готівки без замовлення не дають навіть в центральному відділенні. Ну але то не саме страшне, такі правила в багатьох банках…
Перевів всі кошти в інший банк, але оскільки там зараз не піднімають відсоток по депозиту, знову вирішив скористатись кредобанком, і розмістити частину своїх коштів тут. На минулому тижні вдруге відкрив депозит в цьому банку. Після внесення готівки на поточний рахунок касир мені повідомила, що з мене утримано 40 грн боргу!!! Що мене дуже здивувало, бо після зняття готівки першого депозиту ніякого боргу не мав. Менеджер пояснила, що це за обслуговування рахунку. Але при відкритті поточного рахунку минулого року я просив рахунок без плати за обслуговування. Виявляється банк змінив тарифи при цьому не сповістивши мене навіть хоча б елементарним смс повідомленням. Мало того, для переведення на новий поточний рахунок з мене зняли 60 грн за перехід!!! Обурений! 100 грн зняли за послуги яких я не потребував. Банку настільки не цікаві вкладники депозитів з сумами понад 100 000, що він навіть не може відкрити поточний рахунок, без плати за обслуговування?
Шановні представники банку, Вам на замітку, в центральному відділенні альфабанку мені видали 110 000 готівки без попереднього замовлення, і про всі нововведення, за час користування, інформували смс або в мобільний додаток. Після закінчення терміну я закрию рахунок, і надалі мабуть не захочу з вами співпрацювати.(( А альфі напишу позитивний відгук.

Курс валют в Кредобанке

Курс валют в Кредобанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Кредобанк 💰 / Отзывы о Кредобанке 📝 / Ризикуєте потрапити на зміну тарифів і не знатимете про це! Банк може змінити умови договору та тарифи без сповіщення клієнта!!!