Стосовно додатка .

GPT 28 июля 2023, 20:56
Хотів відкрити карту банку через додаток, але: незрозуміла реєстрація, спершу ви вводити номер телефону, потім робити селфі, потім який ви маєте дохід, ким працюєте, де працевлаштовані, якщо ви наприклад напишете 11000, робочий, неофіційно працевлаштований то система це не пропусте, якщо напишете працюю сам на себе, роблю ремонт допомагаю іншим то такий набір слів пройде, далі підтвердження через Дія, підтвердження особи через face id (не знаю як в кого, а в мене фото нахилило в бік, тобто це працює некоректно) та очікуємо повідомлення на підписання Договору, прийшло повідомлення де вас зразу повідомлять якщо ви підпишете онлайн (Дія підпис) то підпис за Bank ID вам не буде доступний, якщо я не помиляюсь, а я не помиляюсь то на сайті Мінфін в розділі інтернет банки — підбір банків за функціями — наявність Bank ID то Глобус банк є, так є Bank ID чи немає? Якщо ви вирішите скасувати заявку то напише помилку сервера, якщо ви вирішите підписати Дія підпис то будете змушені закрити додаток бо останній зависне, при повторному вході ви заморитись посміхатися при підтвердженні особи. Є гарна функція Демо, тобто незареєстрований клієнт може переглянути функції додатку але якщо для вас пріоритет це сплата ком послуг та тому інше то вас очікує розчарування бо в цих послугах який регіон ви б не вибрали буде лише сплата мобільного (це в ком послугах!). Моя реєстрація через 24 години сама буде скасована. Це була позитивна критика але як звісно перше враження у споживача про ту або іншу річ з чогось складується. Вибачаюсь що на Мінфін але в google play не поміститься.
Глобус
1 августа 2023, 10:18
Вітаємо!

Стати клієнтом GlobusPlus можна онлайн з можливістю подачі документів за допомогою ДІЯ або фотографування власних ідентифікаційних документів. Користування BankID доступно діючим клієнтам банку, які пройшли повноцінну ідентифікацію згідно вимог чинного законодавства.
Нам прикро, що у Вас виникло негативне уявлення щодо можливостей мобільного додатку GlobusPlus. Для перевірки інформації, просимо у будь-який зручний для Вас спосіб залишити контакт для зв'язку.
Ми постійно працюємо над вдосконаленням сервісу та прагнемо надати клієнтові простий і зручний інтерфейс що одночасно відповідає вимогам законодавства. Дякуємо за Ваш відгук.

Три літри
Три літри
28 июля 2023, 21:14
Зареєструвався з першої спроби

Так це ж демо, що саме ви там очікуєте, повний перелік компаній?
zig4free
zig4free
28 июля 2023, 21:21
Вроде наличие банк-ид не означает что через банк-ид можно зарегистрироваться в банке.

Курс валют в Глобус Банке

EUR 42.5 43