четверта черга вимог кредиторів...???

nyl66 4 мая 2016, 15:52
Згідно довідки, яка коштує 50 грн. одержую інформацію щодо включення до четвертої черги вимог кредиторів.Моє ЗАПИТАННЯ «Чи є такі фізичні особи, якім відбулася виплата по четвертій черзі? звісно -раніше, звісно-в іншому банку… „

sherenok
sherenok
4 мая 2016, 16:00
Справку получали лично и непосредственно в отделении банка? Если в курсе на протяжении какого периода могу получить такую справку???
nyl66
nyl66
4 мая 2016, 16:11
Да, лично с паспортом и кодом; да в отделении; платить при получении; а про период-имейте ввиду, что сами отделения по городам май месяц еще будут работать, а позже в Киев будете по справку ехать?
6 мая 2016, 13:01
Ха, еще не остыл интерес к справкам? А что будут делать те, кому подобная справка не нужна? Были бы деньги, вот тогда и без справки все отдадут и отдавать будут при помощи переводов на заявленный счет.
6 мая 2016, 13:06
А это кто еще?

05.05.2016
Оголошення про задоволення вимог кредиторів третьої черги АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ»
Відповідно до рішення виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі — Фонд) від 25 квітня 2016 року № 577 уповноваженою особою Фонду на ліквідацію АТ «БАНК «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ» розпочато задоволення вимог кредиторів третьої черги, відповідно до статті 52 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб».
16 мая 2016, 13:37
Наверно сюда никто не приходит — третья очередь, о которой написано — это кто?
jumper09
jumper09
24 мая 2016, 15:22
Это ФГВФЛ который дал деньги на выплату 200 тыс.