Розбивка депозиту

Barakuda1 11 сентября 2015, 17:43
Сьогодні запропоновули в банку для того, щоб вклад, який закінчився не лежав без діла розбити його на кілька людей, тобто частину кладуть на поточний рахунок+(так толком і непояснили що то за рахунок, сказали тільки що з нього на протязі 6 міс. зняти не можна буде нічого), а іншу частину ніби можна буде знімати, але частинами тільки і тільки 1 раз на тиждень. Як думаєте, варто таке робити? І чи не буде потім та розбивка у випадку введення ТА визнана недійсною. Бо по суті банк як був проблемним фактично так і лишився, а те що вони пишуть що в нього все супер і є вливання коштів то брєд …

1On
1On
11 сентября 2015, 18:05
Об этом же подумалось после первого предложения. Я бы засомневался такую операцию производить, а пытался бы всеми путями забирать наличность
11 сентября 2015, 20:41
Не будет. Если это всё одно физлицо, то это не та разбивка.
bashuk
bashuk
11 сентября 2015, 22:19
Вот так и получается, что народ ведется на такие «заманухи», а потом: банк — не проблемный.
lida1963
lida1963
11 сентября 2015, 22:26
Ви розбивайте вклад поки є можливість. ЗАРАЗ НЕ БУДУТЬ ВВОДИТИ АДМІНІСТРАЦІЮ, так як ФГВФО визнав.банк вже не проблемним .і визнав.щщо банк зараз на стадії виздоровлення. А якщо пройде більше юяк пів року, то вже ніхто не продереться finance.liga.net/banks/2015/9/10/news/44919.htm Читайте самі
Dmitrik7
Dmitrik7
12 сентября 2015, 9:17
Но что банк будет делать с судебными решениями и исполнительными листами, коих тысячи по стране?

Можно представить, что банк как то там выкарабкается, но правовой беспредел с исполнением судебных решений не может длиться вечно. Или может?
14 сентября 2015, 21:53
Беспредел с судебными решениями может длиться не то, что вечно. Какие судебные решения? В стране есть суд? Вы что не в Украине живете?
12 сентября 2015, 15:50
Я себя готовлю к тому, что если надо то дойду до ЕС. Я не знаю много ли приобрету финансово, но опыт будет очень полезным. И не стоит забывать, что при зачислении на текущий счет, удерживается процент.
12022007ja
12022007ja
13 сентября 2015, 0:40
Какой процент удерживается при зачислении на текущий счет? деньги на текущем счету с февраля месяца. заявление на возврат депозита написано.сужусь с банком с марта месяца. как взыскать пеню за просрочку? ФиК подал апелляцию на предварительное решение судьи…
13 сентября 2015, 12:18
1 или 2, точно не помню, но это в банке сказали.
14 сентября 2015, 15:52
Якщо ви розіб"єте вклад, і протягом року введуть Тимчасову адміністрацію, то ФГВФО заморозить дані рахунки і ви не зможете отримати гарановану суму. Така практика по іншим банкам в яких вводилась ТА. Окрім того, нещодавно відбулись зміни в законодавстві, а саме в ЗУ «Про фонд гарантування вкладів фізичних осіб», даними змінами Уповноваженій особі надано більше повноважень і вже чітко прописано щодо можливості визнавати договора нікчемними та проводити перевірки по операціям за останній рік до ТА. І якщо, я по справах клієнтів до введення цих змін в судовому порядку отримувала рішення, щодо зобовязання внесення клієнтів банку до Реєстру вкладників, що мають право на відшкодування за рахунок ФГВФО, то наскільки позитивною буде судова практика після цих змін… це питання!!! Тому я з правової точки зору не рекомендую, а ви вже самі думайте, ризикувати чи ні.
14 сентября 2015, 19:21
Разбитие нужно делать через кассу, с умом.
15 сентября 2015, 10:24
Хоть с умом хоть без ума. В Дельте сейчас заморозили выплаты «разбивщикам через кассу» до окончания расследования уголовного дела. А это я Вам по практике скажу годы. К примеру по Таврике досудебное расследование еще не закончено. У меня множество исков по Дельте, Надра, Камбио и др. с ФГВФЛ.
15 сентября 2015, 17:47
Разбитие через кассу не влечет за собой оснований признания дробления. Лучший вариант потерять все, что больше 200? Или надеяться на реализацию имущества и необычайное везение. С ФГВ реальнее сбить.