Гроші паніку не терплять

serg800 1 апреля 2015, 11:46
Для чого вкладники приносять гроші в банк??? Для отримання доходу. ФК відсотки платить справно. Хто втратить від введення ТА в банк??? Всі вкладники (за 3 місяці відсотки не виплатять). Чому принесли гроші саме в цей банк??? Через ставку в 25%, через продаж долара по 13 грн., через ЖАДНІСТЬ. А тепер наберіться терпіння, заспокойте паніку, і все буде добре.

1 апреля 2015, 12:49
Всё будет хорошо. Но банк ФиК уже не жилец.
1 апреля 2015, 13:03
Он может умирать. Но не ранее чем я заберу деньги
То есть он будет жить вечно )
1 апреля 2015, 13:25
Serg800 Якого милого такий БРЄД писати??????????????????????
Яка жадність, що ти мелеш. Люди просто хотіли вберегти свої заощадження від знецінення і все.
І вже ніхто про % не думає, тільки б забрати свої гроші.
beretta4555
beretta4555
1 апреля 2015, 13:56
www.svdevelopment.com/ru/news/mainnews/itm/81817/
1 апреля 2015, 15:48
Володя, раніше треба було думати, тепер будеш терпіти.
1 апреля 2015, 15:06
В Бердичеве сегодня не выдают ничего. Денег в кассе нет. У банка сегодня плакали 2 пенсионера. Где искать правды?????? Как помочь людям и себе???7
1 апреля 2015, 15:53
Я бачив, як плакали пенсіонери у ВАБ банку, потім ті самі плакали у Дельті, потім у ФК. Носились з грошима по цілому місту і завжди вибирали де найбільший %. От це і є ЖАДНІСТЬ. В Кредіагріколі і Укрсиббанку завжди пусто і спокійно, ніхто туда не йде.Чому?
Андрей Грач
Андрей Грач
1 апреля 2015, 16:41
А что делать тем кто планировла забрать свои деньги в назначенную дату, А его кидают?? к примеру квартиру покупать? Жду ответа
1 апреля 2015, 18:13
Нерухомість тепер не дуже вигідно купляти. Не час.
2 апреля 2015, 15:35
НАВПАКИ ЯКРАЗ ВИГІДНО ЦІНИ ПАДАЮТЬ В ДОЛЛАРАХ, ЯКЩО ЗВИЧАЙНО Є ДОЛЛАРИ
SUA
SUA
1 апреля 2015, 23:23
100% правда, алчність людині це природньо, а краще розмістіть депо в АВАЛІ(шалені ставки) і чистий спокій!?
koristuvach
koristuvach
1 апреля 2015, 16:47
Serg800 — ти подосланий казачек
1 апреля 2015, 18:12
Ким посланий??? Як Ви бачите банк ФК взагалі тут не веде переписку і не реагує на всі емоційні випади. Я тільки закликаю не розхитувати човна і не спричиняти ефекту доміно.
lida1963
lida1963
1 апреля 2015, 19:24
Я принесла гроші у цей банк дуже давно. -12 років назад. І тоді не було дол по 13 гр. і не було 25 процентів річних. То не потрібно говорити про нашу жадність… Це ви не компетентні скільки існує цей банк. І не потрібно думати, що всі вкладники принесли гроші у останній рік… А терпіння нам потрібно усім.
filifionka
filifionka
1 апреля 2015, 21:42
100%, я с этим банком сотрудничала тоже около 12 лет назад, и всё было хорошо.
1 апреля 2015, 22:18
12 років??? У цьому банку такого строку вкладу не було. Ви ж продовжували постійно, бо вони заманювали вигідними ставками. А тепер хочете зрадити улюблений банк у тяжку хвилину???
1 апреля 2015, 20:08
Наша семья является вкладчиками банка более 13 лет. Мама пенсионер, тоже обслуживается в этом банке. Даже в кризисные 2008гг. оставались в банке. А сейчас не понятна политика банка по отношению к своим вкладчикам. Привлекали не проценты, а стабильность на протяжении последних 13 лет. И знаешь всех служащих, при этом уже за много лет почти как друзья.
LeonidLL
LeonidLL
2 апреля 2015, 10:15
Тоже клал свой депозит лет 10 назад и автоматически его продлевал. Процентной ставкой не интересовался. И вот, когда нужны стали деньги (не удивительно, что именно в кризисное время) — денег забрать не могу. Часть гривневого депозита удалось снять, небольшая часть зависла. Особо не переживаю, но с банками в этой стране больше дела иметь не буду никогода. Лучше под матрацем хранить.
2 апреля 2015, 11:12
Пожалуйста, не томите и скорей скажите — где этот матрас лежит? )
Адрес, брат, адрес… )
2 апреля 2015, 16:37
Депозитная ячейка в банке.
2 апреля 2015, 17:54
В проблемном банке хранить в ячейке — верх легкомыслия.
Гарантии сохранности на практике никакой. А в случае ВА моно и вообще лишиться доступа, знаю такие примеры.