Ситуація катастрофічно покращилась

SergS7 19 июня 2015, 22:04
ви не повірите — зняв 2 дні підряд по тищі, в четвер і пятницю, після 20 години. Хоча до того знімав 3 рази з інтервалом 2 дні, тобто 1 день дає, 2 дні отлуп.

Хто знає — що сталось?..

20 июня 2015, 10:11
Тут пишуть відгуки про роботу банку. І я пишу. Про те, що все здорово, я пишу з приколом, якщо ви ще не зрозуміли. Але даю реальну інформацію, яка може комусь цікава. Кому не цікава — той не читає.
У моєї знайомої завис депо в доларах в Платінумі, 5 тис. Вона уже 3 місяці ходить туди і їй видають 100 дол. за тиждень, якщо повезе. А пропонували забрати гривнями зразу всю суму. Тоді долар дорожчий був, віддали б по курсу 23. Після того були моменти, коли навіть у валютчиків можна було купити долар по 22. Крім того на депозиті в іншому банку за 3 місяці, відколи вона випрошує в Платінума подачки, сума в гривнях вже виросла б на процентів 5, що теж могло б покрити втрати від конвертації. Але вона вперто ходить за соткою доларів і ще ходитиме довго, може рік. Дуже цілеспрямована людина :) Ну може її цікавить не результат, а сам процес
Антон Бец
Антон Бец
20 июня 2015, 10:41
Ничего не меняется, кроме ухудшения. То, что вы сняли, быть может, 2000 грн — это не мега достижение. НБУ ничего не делает, а покрывает преступления банка.
20 июня 2015, 11:43
Нижче мого поста є повідомлення під назвою «Ситуация катастрофически ухудшается». Я трошки перефразував