Писати заяву в суд

Yura86 20 февраля 2015, 18:58
Ми з чоловіком мали необережність рік назад гроші з весілля покласти на депозит у доларах у банк «Фінансова ініціатива». 3 грудня депозит закінчився. але забрати не можемо. По-перше нам навіть смс не повідомили, що треба поміняти картку. Але то таке. коли прийшли по гроші, нам сказали гроші на картці, але вони недоступні. Ми можемо зняти лише % і все. Є ще один варіант, ми ставимо депозит на півроку (85% від теперішнього), тоді нам віддадуть 15% тіла депозиту.Все. На прохання щоб нам написали відмову, просто сказали — ми нічого писати не будем.Ще досі і не забрали відсотки. Перевести деньги не возможно. Бахматюк опомнись!!!

21 февраля 2015, 0:08
Пишете на адресу банку офіційну вимогу про розірвання договору банківського вкладу і повернення протягом 7 днів (якщо інше на зазначено в самому договорі) грошові кошти з відсотками за користування. Надсилаєте цінним листом з описом вкладеного. Чекаєте 10-12 днів. В разі відсутності відповіді — звертаєтесь до суду з відповідним позовом.
Serega8128
Serega8128
21 февраля 2015, 6:30
Забирайте 15 вариантов нет.
21 февраля 2015, 9:22
Да подавайте в суд, и Вы ваш клад почучите в гривнах! Увы такой закон!
21 февраля 2015, 22:17
Не обов'язково, у валюті вкладу також можа стягнути!
22 февраля 2015, 20:07
Вы лично сами с судом имели дело?
23 февраля 2015, 21:59
Я лично да! По одному банку вернули в долларах, четко все, вместе с процентами. По другому банку — решение еще не успели вынести, а в банк вошла ВА, получили по фонду. Сейчас на ФИ иск в суде, на первое заседание банк, естественно не явился. Думаю не явится и на второе, будем просить вынести заочное решение.
27 февраля 2015, 20:25
Дайте знати, як там будуть справи з судом. дякую
23 февраля 2015, 8:52
Звичайно, і стягувалась сума у валюті вкладу
obolon2009
obolon2009
23 февраля 2015, 14:14
Поділіться досвідом!
SHsvit
SHsvit
23 февраля 2015, 14:43
Ну подадите в суд… ну выиграете, а дальше-то что ?????????
здесь одна вкладчица писала, что уже выиграла суд по возврату депозита и исполнительный лист с требованием от суда выплатить деньги так и лежит в банке… делайте выводы
23 февраля 2015, 16:01
Виконавчий лист апріорі лежати в суд не може, якщо останній подавався в ДВС. Суть в тому, що маючи виконавчий лист Ви стаєте кредитором банку і при його ліквідаціїі матимете відповідні переваги над іншими.
Будь-які справи з банком це «марафон» а не «спринт»! І якщо у Вас гарний адвокат, то на фініші Ви можете опинитися швидше за «спринтера».
23 февраля 2015, 22:07
Вот тут Вы немножечко не правы. При ликвидации банка все иски и судебные решения останавливают свое действие, кредитором становится тот, кто падает соответствующее заявление. Приоритета нет ни у кого. Всё согласно очередности. Такие как мы с вами со всеми — это четвертая очередь и по сути недосягаема! Это я имею ввиду про суммы свыше 200 тыс. и про проценты начисленные во время ВА. А в остальном, если Ваша сумма до 200 тыс, то когда деньги будет возмещать фонд гарантирования то хоть есть у Вас решения суда, хоть нет Вы получите так как и все в одно и то же время. Вообще всем советую обращаться с иском в суд. Дело это не затратное, много времени не занимает. Но потом пригодится
27 февраля 2015, 20:27
Також тісно зайнялися цим питанням. при даному курсі попадаєм під групу 200+