Депрозит

lupus lupus
3 сентября 2014, 13:26
закінчився депозит 2 вересня у львівському відділенні № 2(по вулиці Валовій). за 1(один) місяць до цієї легендарної дати написав заяву на видачу коштів, в той час обіцяли що якщо не вийде все зразу, то частинами повернуть. Кошти перекладати на новий депозит не хочу — всі вони підуть на купівлю житла(сподіваюсь той ЖБК, в якому беру участь, не виявиться елітацентром по львівськи). оплата має бути до кінця вересня, інакше — пеня за протермінування платежу. всьогосума 200к. в гривнях. Прийшов вчора на відділення зранку — в касі грошей нема — інкасація після обіду. при мені старший чоловік доклав гроші на депозит — спитав після цього про гроші — виявилося що грошей в касі і тепер(тобто через 1 хв) нема. врешті решт зняв з карточки 1000 грн, і напевно не дали б якщо не треба було платити 5 грн за відкриття поточного рахунку — перевів частину коштів туди, думав зніматиму по 5 тис. в день через касу. пришов вдруге у відділення після 2 години. інкасації не було — буде після 4. випросив(!!! ) в економістки видати тисячу через касу. в результаті за перший день вього зняв 3 тисячі(ще тисяча в банкоматі). сьогодні зранку прийшов — така ж сама історія — інкасація після обіду.(вчора як виявилось нічого не привезли). з банкомату зняв 1.буду дзвонити після обіду. написав скаргу на те що не видають коштів(хоча розумію що нічого з того не вийде). Оформив переказ з цієї установи(це вже важко назвати банком) — от тепер чекатиму 5 днів. правда що робити як не здійснять переказ — не знаю. хто робив щось схоже — порадьте як краще вчинити. Про успіхи забирання коштів буду дописувати в коментарях

vvvvvvv111
vvvvvvv111
3 сентября 2014, 13:56
Клиент, Киев
А Вам сказали про грабительскую комиссию 15 % за перевод? и что переводы идут месяцами?
lupus
lupus
3 сентября 2014, 16:36
Львів
16.00 трубку підняли. але «дуже погано чути» — тому за 20 секунд кинули. Клас.