Диви Банк
Покупка Продажа
26.400 26.600 11:00
28.000 28.800 10:51
0.3500 0.4200 11:00

Жлоби, вже навіть зр@них 500грн не дають!!!!

250614 250614
14 ноября 2014, 13:11
Ще тут напишу, може віддадуть гроші. Героїв треба знати в лице!!!
Я відкрив доларову карту, для оплати в інеті. Притримав 600дол, якраз розпродажі напередодні НР.
Хотів в кінці жовтня купити якусь дрібничку, на амазоні, оплата на пройшла, звоню 0800,,,,, після доброго дня, автомат зразу заявив «Зняти гроші можна тільки в банкоматі(він один в місті,і зараз виключений), через касу(мені 500грн не дають, хоть гроші є), та інтернет банкінг.
У мене ціла епопея, щоб забрати свої кровні.
Перші два дні через банкомат взяв по 500грн. Корс обміну, як ви поняли, мені виставили на гривню менший риночному. Відмазка, що це курс близький до НБУ, для мене не підходить. Я їм в касу дав долари при поповнені пластику. Та фіг з тим курсом, на третій день мого митарства, „банкомат тимчасово не працює“!!! Йшов після роботи в 18.30, зрозуміло й бандюги вже відихають, відділення закрито.
На 4-й день, п»ятниця, відпросився з роботи зайшов 16.30 банкомат в ауті, зайшов на касу.
Вони були дуже подивовані чому я без паспорта вийшов з дому. Як ви зрозуміли знову мене послали по дальше. За паспортом, за правами гроші не дадуть.
Субота, неділя — віділення та банкомат в ауті!
Сьогодні, день 7-й. Банкомат взагалі виключили, екран темний був.
Пішов у відділення, пішов до каси. Каса була повною грошей!!! В прямому сенсі!!! Хто може сказати скільки купюр в стопці висотою 20-25см?!!! І це двохсотки тільки!!! А ще дві стопки по 15см купюр по 100!!! Плюс ще пару менших стопок.
Вгадайте, що мені заявили… :lol: :shock: :!:
Грошей не має!!! :!: :shock:
Дзвоніть завтра, може привезуть.
Завіса…