Ініціативна група (продовження).

kokon03 kokon03
22 октября 2014, 22:18
Вимогу 1. потрібно зареєструвати в банку, обов’язково взяти копію з вхідним реєстраційним номером банку. Далі, прийти до банку на наступний день, чи в день, вказаний вами у Вимозі 1, за грошима, які вам не віддають і письмове повідомлення також не надають. Тоді треба надати другу вимогу.
Вимога 2.
Голові правління
ПАТ «Міський комерційний банк»
Від _________________________
Адреса_______________________
Тел. _______________________

Вимога
про надання письмового повідомлення про невиконання розрахункового документа
Повідомляю вас про те, що сьогодні, ____________________ (дата) в день повернення моїх коштів згідно моєї Вимоги від _________________ вх. _______(вказати дату та вхідний № Вимоги 1) та згідно умов Договору № __________________ від _______ 2014р., мені було відмовлено в отриманні грошових коштів через касу банку в повному обсязі в сумі_________________________________________________________ грн.
Вимагаю надати мені письмове повідомлення про невиконання моєї вимоги про повернення вкладу із зазначенням причини, дати взяття вимоги на облік, дати видачі повідомлення, прізвища, ім'я та по батькові уповноважених осіб і відбитка печатки банку, а також повідомити про дату взяття моєї вимоги на облік за позабалансовим рахунком №

solt
solt
22 октября 2014, 22:35
Подскажите, если депозитный договор истек и принудили заключить договор на вимогу, отделение №43 находится в Днепропетровске, по этому образцу могу требовать возврат своего депозита и невыплаченных процентов по нему?
kokon03
kokon03
25 октября 2014, 10:53
Да. можете. Деньги на вимогу можно требовать в любое время и в любом количестве.