УВАГА!!! ВСІМ ВКЛАДНИКАМ «МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК»

oksi pih oksi pih
18 июля 2014, 23:27
З лютого місяця «Міський комерційний банк» не виконує своі зобов«язання перед вкладниками порушує умови договорів Постанови Нац банку і закони Украіни!!! До сьогодні Національний банк належно не реагує на грубі порушення банку!!! Вже більше трьо місяців не виплачуються жодні кошти ні по депозитах ні по відсотках!!! Повністю заблоковані моі особисті кошти які знаходятьсю на поточному рахунку і рахунку „на вимогу“ Все це має масовий характер!!! Банк привласнив наші кошти і нагло обманює вкладників!!! Тому звертаюсь до всіх не байдужих 21 о7 2014 0 13 00 прийти на акцію протесту яка відбудеться у м Львів пл Петрушевича 3 і вимагати повернення наших коштів!!! Вимагати негайноі реакціі Національного банку на ситуацію в „Міський комерційний банк“ і введення ТА!!! Банк неплатоспроможний і вже ніколи не відновить свою репутацію!!! Окреме звернення до вкладників цього банку в інших областях!!! Не мовчіть не чекайте бо і надалі нас будуть обманювати!!!

19 июля 2014, 10:34
В начале августа — ВА.
varlo
varlo
19 июля 2014, 18:13
Виктор, Чернигов
Уже таких прогнозов было много. Пока что ВА нет.
oksi pih
oksi pih
19 июля 2014, 23:42
львов
Тому потрібно тиснути на НБУ і не вірте брехні працівників банку!
владимир олефиров
владимир олефиров
20 июля 2014, 21:43
Кривой Рог
Вы уже загнули что не выполняет обязанности с февраля! !7 марта успешно забрал свой депозит в золоте вес не малый, и в полном объеме с процентами!
21 июля 2014, 12:52
Буча
Круто вы рисковали! Нафига?! Вы хоть знаете, что депозиты в слитках не подпадают под гарантии ФГВФЛ?!
tstep
tstep
21 июля 2014, 10:22
Підтвреджую що буду… ВСІХ заклкиаю прийти попри погоду!!!
vik85
vik85
21 июля 2014, 10:30
КАРА ГОСПОДНЯ, львів
Накінець то мене розблокували, так підтверджую що акція є санкціонавана, являюсь організатором, з квітня місяця банк систематично ігнорує виконання своїх обовязків на усі питання повідомляють у нас немає грошей, при вимозі здійснити переказ по безготівці кажуть програма непрацює коли ж це свавілля закінчиться, якщо будемо разом та єдині сьогодні гадаю що усі вкладники отримають свої вклади
Богдан Коваль
Богдан Коваль
5 августа 2014, 12:03
Львів
Vik85 звертаюсь до вас з питанням чи ви отримали свій вклад?
Нажаль не мав можливості швидше приєднатись до вас.
Поршу мені відповісти чи зателефонувати 063-845-43-45
irn
irn
21 июля 2014, 11:47
Ирина, Чернигов
В Чернигове в начале марта уже не возвращали депозиты! Только перезаключить на новый депозит. Сейчас вообще нет никаких выплат.
21 июля 2014, 12:53
Ура! Скоро ВА!