Не отдают депозиты и молчат на письменные обращения.

Dina123 Dina123
9 июля 2014, 17:24
Обращения на гоорячую линию — бесполезны, т.к. мило улыбаясь вежливо посылают!

10 июля 2014, 11:15
Такого « безладу в хаусі» я ще не зусртічала: Не присвоюють реєстраційний номер моїй письмовій заяві, бо начебто-« у Київі людина котра за це відповідає зараз занята» ось так відповідають працівники «Львівської обласної Дирекції» банку -рейтингу якому позаздрять ряд найплатоспроможніших баків України…
Chausesku2005
Chausesku2005
10 июля 2014, 11:47
Николае, Тернополь
Вчера проходил мимо отделения на Стефаника во Львове — висит объявление, что оно закрылось. Но рядом стояла инкасаторская машина «Юнион стандарт банка» — очередной пирамиды. Может наши дентги в этом банке?
10 июля 2014, 12:17
Шановний Chausesku2005, думаю ми дуже скоро дізнаємося де наші гроші, але це, на жаль, не допоможе нам їх повернути. Я маю на увазі відкриття банку із новою назвою(Горезвісних акціонерів) на Стефаника вже мабуть не« за горами»… більше того не здивуюсь, якщо і працюватимуть там працівники до болю знайомі, чи з Петрушевича, чи із Зубрівської… це звичайно припущення, але на превеликий жаль має місце у нашій банківській системі
morisovna
morisovna
16 июля 2014, 13:07
Юлия
Напишите пожалуйста адрес кому вы писали и на кого?? я тоже хочу написать?? спасибо!