Здирництво

Ganba Ganba
7 октября 2015, 11:01
6 жовтня в Немирові я здійснила оплату послуг міграційної служби за реєстрацію у власному будинку у розмірі 0,85 грн. (85 копійок) і заплатила у касу банку 15,85 грн., тобто послуги банку за цю операцію склали 15 гривень. Це просто здирництво! Вартість послуг банку перевищує оплачену суму більш ніж у 15 разів. Відсоток комісійних банку за проведену операцію складає більше 1700%. Я розумію мінімальний розмір оплати послуг, наприклад 3 — 5 грн. Але не 15 грн. Для прикладу, я оплатила вартість коилекту документів для реєстрації у сумі 25 грн. у відділення Приватбанку і сума оплати склала трохи більше 27 грн., за послуги банку я оплатила 2 грн. з копійками, що становить біля 8 від суми. Зараз у зв'язку з оформленням субсидій реєструється багато осіб, що щоденно збагачує банк!
Ганьба Райффайзен банку Аваль! Ви просто здирники!!!
Райффайзен Банк Аваль
8 октября 2015, 10:59
Шановна Ganba!
Банк проводить зважену процентну і комісійну політику, спрямовану на задоволення потреб Клієнтів, забезпечення ефективної та стабільної діяльності Банку. Відповідальними підрозділами регулярно здійснюється аналіз співвідношення собівартості послуг та ринкової конкурентоспроможності діючих тарифів і, в разі необхідності, проводяться зміни.
За здійснення готівкового платежу в національній валюті на користь отримувача, при умові відсутності у отримувача Договору про приймання платежів з Банком, в касі відділення («Вільний платіж через касу Банку») передбачена сплата комісії, згідно діючих тарифів Банку. У відповідності до встановленої градації, для платежу в сумі 0,01 — 100,00 грн. розмір комісії становить 15,00 грн.
В якості альтернативного способу проведення платежів (за наявності платіжної картки, емітованої Банком) рекомендуємо скористатись Центром самообслуговування Банку.

З повагою,
АТ «Райффайзен Банк Аваль»

IvanPetrov
IvanPetrov