Организованная преступная группа в финансовом мониторинге раффайзена

Lev123 4 декабря 2023, 18:03
Заблокировали карточку 2 месяца назад.
Не могу воспользоваться своими деньгами.
Сначала предоставил доки, что-то мурыжили-мурыжили.
3 недели назад предоставил полную выписку по счетам, движение средств и другие документы.
ноль реакции, нет ответа.

Я так понимаю банк раффайзен занимается мошенничеством, прокручивая деньги клиентов.
Также банк работает на недружественных Украине территориях, фактически является спонсором терроризма.
В таком случае банкротство банка раффайзен лишь вопрос времени.

Прошу нацбанк обратить внимание на действия раффайзен банка.
Хотя и к пышнему также нет доверия (
Райффайзен Банк
4 декабря 2023, 18:10

Нам дуже прикро, що Ви отримали таке враження від співпраці з нашим Банком. Наша мета — задоволені Клієнти, які залишаються із гарним настроєм після вирішення питання.

Райф — великий системний європейський банк, що чітко виконує вимоги законодавства та постанови НБУ, саме тому ми ретельно та уважно перевіряємо кожну операцію та робимо все для збереження та захисту ваших коштів. В свою чергу сподіваємося на Вашу підтримку та розуміння щодо важливості здійснення час від часу перевірок джерел надходження коштів за рахунок надання Вами документів.
Також ми сумлінно дотримуємось чинного законодавства, та не здійснюємо несанкційованих списань.

Додатково хочемо зазначити, що Райффайзен Банк Україна не має жодних зв’язків із російським банком. Що стосується клієнтів з росії – то ми припинили будь-які стосунки і з клієнтами, і з грошима російського чи білоруського походження. І ми, і Група дотримуємося всіх міжнародних санкцій.

Ми завжди готові вирішити питання в індивідуальному порядку та на користь Клієнта. Просимо надати в особисті Ваші дані (ідентифікаційний код, або фінансовий номер) для аналізу ситуації.

З повагою та турботою,
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 12 декабря 2023, 12:02
Вітаємо! Ми дякуємо за Ваше розуміння, питання вирішено на всі 100 %. Додатково, з Вами працював індивідуально менеджер з питань клієнтського сервісу, який вів комунікацію. У разі додаткових питань, будемо раді допомогти.
З повагою та турботою,

SergeyNina
SergeyNina
5 декабря 2023, 22:52
Нбу не поможет. Скорее всего банк банально не завершил проверку доков вовремя. Нужно было напомнить службе поддержки что доки высланы и уточнить банк получил ли их и в чем задержка
Lev123
Lev123
12 декабря 2023, 11:28
Вопрос решен. Спасибо банку. Но крови попили, суммарно много часов коммуникаций, косвенно тысячи гривен потери.
RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
12 декабря 2023, 12:02
Полезный комментарий
З повагою та турботою,
@RaifHelp

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Организованная преступная группа в финансовом мониторинге раффайзена