Расчётный Счёт

Обещали в отделение банка отнести новый рр в пенсионный фонд, но этого никто не сделал, сейчас у меня проблема. Старый рр счет закрыли (сами так решили) новый не отнесли я физически не могу сама этого сделать так как буду в Украине через месяц минимум, куда-то пенсионный фонд кидает деньги, но их нигде нет! Ужасный банк, сам решает что нужно клиенту! Решите пожалуйста мою проблему которую вы мне создали!!!
Райффайзен Банк
17 марта 2023, 17:16
Доброго дня.

Дуже прикро, що у Вас склалось таке враження від обслуговування в нашому банку.
На жаль, наразі банк дійсно не передає даних про рахунок до пенсійного фонду, та ці дані Ви можете також передати самостійно, якщо Ви не знаходитесь зараз в Україні, це можливо за допомогою веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.
Приносимо вибачення за незручності.

З повагою та турботою,
@RaifHelp

17 марта 2023, 18:33
Это обычная для Райфа операция по отъему денег под кодовым названием «Red Bird 2».
Надо же ракеты для рашки покупать за что-то …, за 2022 год RBI выделила на более чем 2000 калибров, которые летят в дома к мирным жителям. Вы же от этого наверное уезжали?
RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
20 марта 2023, 13:14
Вітаємо! Приносимо вибачення за тривалість надання відповіді. Нам прикро, що у Вас склалась така думка, адже Райффайзен Банк в Україні, є окремою юридичною особою, що зареєстрована та працює виключно на території України за українським законодавством. Банк дотримується всіх встановлених вимог воєнного стану, санкцій на інших обмежень щодо країни-агресора. Режим секторальних санкцій щодо російських банків передбачає припинення будь-яких відносин з ними, у тому числі платежів. Український Райффайзен Банк фактично припинив відносини з російськими банками ще рік тому і буде й надалі неухильно дотримуватись санкційного режиму.
20 марта 2023, 18:45
Я не про карманы (левый, правый и т д), я про штаны (RBI).
natashaGra
natashaGra
18 марта 2023, 16:19
Похоже на непредставление услуги, хотя номер счёта и цели для чего он банку известно. Надо наверное в нбу писать жалобу
29 марта 2023, 20:49
О том, чтобы самостоятельно зайти в личный кабинет на сайте ПФУ
и отправить им в электонном виде реквизиты нового банковского счета
даже мысль в голову не закралась…

А ведь судя по отзыву - доступ в интернет всё-таки имеется…