Заблокували рахунки перед закінчення строку депозиту

Konomist1 15 марта 2023, 20:20
Отделение по адресу: Запорожье, пр-т Соборный, 96
Я вже декілька років є клієнтом вашого банку, а в минулому жовтні навіть став отримувати зарплатню в Райффайзені, рахував, що банк є моїм надійним фінансовим партнером, тому обрав його як банк, в котрому буду сберігати власні заощадження на депозитних рахунках, що і було зроблено, відкрив 2 депозитні рахунки і ось коли перший майже закінчився почалось найцікавіше, банк раптово мені на пошту прислав запит, щодо уточненя операцій, при цьому період був якийсь дивний, а саме 5 місяців, добре, звісно я надав відповідь на усі запитання і що я отримав, блокування карток разом з тією на яку отримаю ЗАРОБІТНЮ ПЛАТНЮ, депозит мені не віддали, а всупереч умов договору пролонгували на 3 місяці (автопролонгація була мною вимкнена). І що я маю на виході, ЗАРОБІТНЮ ПЛАТНЮ мені продовжують виплачувати на карту, яка заблокована, т.ч. банк залишає мене без коштів які потрібні банально для мене та моєї сім'ї з дитиною, якій 1.5 роки, депозити не віддають, це просто якесь беззаконня, про які партнерські відносини йде мова, я відношусь до банку з повагою, але у відповідь отрумую просто якесь неподобство.
Райффайзен Банк
16 марта 2023, 9:02
Доброго дня.Перш за все дякуємо за очікування відповіді.
Хочемо зауважити, що Банк не блокує рахунки безпідставно. У випадку, якщо на Ваш рахунок протягом останнього часу надходили поповнення у значній сумі — Вам може надійти запит щодо надання підтвердних документів про ці зарахування, а саме — про походження зарахованих коштів. У випадку, якщо документи не надано вчасно — рахунок блокується.
Для більш детального аналізу ситуації передали Ваше звернення менеджеру з обслуговування клієнтів, який після — з'єднається з Вами.

З повагою та турботою,
@RaifHelp

natashaGra
natashaGra
15 марта 2023, 21:46
Тут только жалоба в нбу и иск в суд на банк поможет
Konomist1
Konomist1
16 марта 2023, 10:13
Питання до банку, що саме ви вважаєте значною сумою??? За п’ять місяців були поповнення на 300 тис, в листа до вас я пояснив що це за гроші і яке їх цільове призначення, вид бачите де я працюю, агов, схаменіться
khvorost
khvorost
16 марта 2023, 20:07
Велкам ту рашкостан, ну что вы хотите от рашнявой конторы? (именно там она майнит 40% дохода всей RBI группы). Вот и модель работы с клиентами становится все ближе…
zig4free
zig4free
17 марта 2023, 11:32
Все правильно — надо наказывать клиентов Р**вой ша**ги!

Главная / Банки Украины 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Отзывы о Райффайзен Банке 📝 / Заблокували рахунки перед закінчення строку депозиту