Касирка пяна і в неї переліміт

olegkor2 9 марта 2023, 0:54
Тиждень назад приходжу в відділення банку поповнити власну картку, але в касі мені повідомляють банківську таємницю- у мене переліміт, я не буду у вас приймати гроші. Сама єле тримається на ногах, язик заплітається і від неї разить на кілька метрів алкогольними парами. запамятали причину-ПЕРЕЛІМІТ каси!!! Стою на своєму, приходить виконувачка обовязків президента незрозуміло чого і я не здаюся. Підключається непонятно звідки президент над президентами і вони вдвох вивчають скільки грошей я здавав розпочинаючи з 2022 року. Опа, а ви в прошлому році здали 560 000.00 гривень. Звідки ви взяли ці гроші? В прошлому році підкреслюю. Витягую з телефону податкову декларацію за прошлий рік з сумою в кілька мільйонів, а потім другу квитанцію, а потім довідку про аналіз мочі і всі інші їх забаганки. Опа нова причина, чому вони не можуть приянти в мене гроші--- ТРЕБА ПРОЙТИ ФІНМОНІТОРИНГ!!! Памятаєте спочатку був переліміт каси, а зараз уже фінмоніторинг!!! Його проводить власноруч голова правління, утверджує офіс в росії, а потім голова правління НацБанку. І от тільки після того я зможу здати свої гроші в їх банк, а вони мені повідомлять про це я к буде все готово!!!
Сьогодні я знову завітав і поцікавився як там йде мій фінмоніторінг в їхній банці??? Так як була в наявності тільки розумна, а красива відсутня, то її запалений мозок нічого кращого не придумав, як натиснути кнопку виклика охорони. Як раз в цей час в банку затрималась попередня клієнтка і спостерігала весь цей цирк і на мою прохання залишилась до кінця вистави. Вся перепалка з ними у мене була на російській мові, віірніше вони мене не хотіли обслуговувати на державній. Якраз підіспівший патруль поліції прийняв у мене заяву про порушення Закону України про мову.
*******
Як вам історія??? На росіїї спонсорують тероризм, тут не хотять виконувати закони. Писав і ФБ в головний банк, звонив на гарячу лінію. З мене всюди роблять дурня.
********
Райффайзен Банк
9 марта 2023, 8:55
Перш за все, дякуємо Вам за очікування відповіді.
Попередньо отримали Ваше звернення в інших соціальних мережах та даний запит знаходиться в роботі менеджера з обслуговування клієнтів.
Найближчим часом з'єднаємось з Вами.

З повагою та турботою,
@RaifHelp

OkeyDoki
OkeyDoki
9 марта 2023, 11:17
Не просто при пополнении свыше 400к на кассе нужно заполнить опитувальник. и по возможности приложить документы либо потом донести.
olegkor2
olegkor2
9 марта 2023, 23:54
А ви уважно прочитали??? податкова декларація на кілька мільйонів була надана. сума була 357 000 взагалі то.
natashaGra
natashaGra
9 марта 2023, 12:29
Ну, а остальная история — это что нормально?И заметьте представитель даже не извинился. С этим банком все плохо в последнее время. А это «хорошая реклама» как раз для привлечения клиентов