Карта АТБ Райф

alex2013a90 22 августа 2022, 11:29
Часто користуюсь послугами АТБ і придбав собі на касі картку АТБ Райф. Зареєструвався через ДІЮ. Пройшов всі кроки помічника. Нажаль картку так і не зміг активувати, хоча сам кліент банку. Спочатку казали треба трошки почекати, потім день пройшов, два. Скоро третій піде. Картку моно або спортбанку отримував за 10 хв. Нажаль для Рафу мабуть і тижня буде мало. Тепер просто валяеться кусок пластику за 50 грн який не працює. Аваль виграе номінацію самий тормознутий банк України
Райффайзен Банк
22 августа 2022, 11:34
Доброго дня!
Дуже прикро, що ми не змогли задовольнити Ваших потреб в обслуговуванні повною мірою. Активувати картку можливо за дзвінком до Інформаційного центру 0 800 500 500 або в автоматичному режимі 0 800 501 150 з фінансового номеру.
Проте, хотіли б розібратись та допомогти у вирішенні цієї ситуації, а тому просимо уточнити в особистих повідомленнях Ваші дані (ідентифікаційний код або номер телефону) та чи звертались до підтримки за допомогою?

З повагою та турботою,

Звертався, не змогли
RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
22 августа 2022, 14:05
Доброго дня, дякуємо за очікування. Ми проаналізували ситуацію та надали Вам відповідь у приватних повідомленнях. Прохання перевірити.

З повагою та турботою,
@RaifHelp
marya85
marya85
2 мая 2023, 19:49
Одного разу я повелася на 'карту на знижку'. Думала, звичайна картка, як в більшості магазинів. А то банківська, та ще й платна, виявилось потім. Ну добре… Взяла карту, а там написано, що активація за допомогою Дії. І на наліпці написано, що після відкриття повернення не можливе. Я не відкривала. Я заплатила гроші і я не можу нею скористатися… Я не хочу ставити дію, я не хочу їхати у банк, щоб активувати. Пішла в магазин, щоб повернути. Там довго говорили з кимось по телефону і сказали, що повернення не можливе, зверніться в банк. Я подзвонила на гарячу лінію банку, вони здивувалися, що магазин відмовився повернути і сказали, що можуть повернути у відділенні. Я знайшла час, поїхала у відділення, а там сказали 'ви магазину платили, нехай магазин повертає'. Ось так заробляються гроші…