Депозит.

Valera47 9 февраля 2021, 22:19
Депозит зменшили з 16 лютого. Я в шоці. Кому такий депозит буде потрібний 5% Але рекламу гарно робите. Соромно за вас.
Райффайзен Банк
9 февраля 2021, 22:25
Доброго вечора! Розуміємо що це не найприємніша новина, але справа в тому, що перегляд ставок за депозитами відбувається постійно і залежить від багатьох складових (розмір облікової ставки НБУ, наші бізнес-плани, загальна ситуація на ринку тощо). Зараз наш Банк — один із найнадійніших в Україні, тож попри зниження відсоткової ставки ми гарантуємо Вам надійність коштів та впевненість у майбутньому.
З повагою та турботою про Вас,
@RaifHelp

iona43
iona43
10 февраля 2021, 16:09
К сожалению плата за денежные средства, которые находятся на счету банка, - так называемый депозит, о котором вы говорите — уменьшили не только в этом банке. Он еще включает в себя % как налог на доход и оплата % как военный сбор. Так что вы получите еще меньше чем 5%. Соромно повинно бути не за сам банк, а за КРАЇНУ
15 февраля 2021, 20:02
Я вже зрозумів, дякую вам за комментарий, я маю справу з банком десь з жовтня місяця, умови взнав, що і як, я надалі буду користуватися послугами банку.
IvanPetrov
IvanPetrov
13 февраля 2021, 2:09
4,025% годовых чистыми… Не фонтан, но для такого вида вклада (речь идёт об «Универсальном») — с абсолютно свободным снятием и пополнением без ограничений и потерь — такая ставка весьма неплоха в сравнении с другими банками. Приват-вклад, например, — 4,5% грязными (3,6225% годовых чистыми), и условия там не совсем такие (очень похожи, но есть нюансы — не со всякой карты можно пополнить без комиссии и ограниченное количество безналичных пополнений в сутки).
15 февраля 2021, 20:07
Так, я відкрив собі в банку депозит Універсальний, що можу положити,і зняти, умови взнав, все вже ясно, дякую за підтримку,і я надалі буду користуватися послугами банку.