Скарга

Khrustyna 11 января 2021, 19:14
Доброго вечора.10.01.2021 о 14:50 стала жертврю шахраїв яким було здійснено переказ у сумі 2800грн. Позвонила на гарячу лінію на протязі 3 хвилин. про відміну транззаакції на що мені відвовіли що так як було підтвердження відмінити не можна. Чому в Притбанку йдуть назустріч клієнтам, а ви відмовляєтесь? Чому коли гроші ще не пішли, а були просто заморожені ви відмовились мені допомогти?
Всім кого знаю буду радити з вами не мати ніяких справ і тим паче відкривати у вас Рахунки.
Райффайзен Банк
11 января 2021, 19:23
Доброго дня! Христина, нам дуже прикро, що Ви стали жертвою шахраїв. В той же час, на жаль, відмінити вже проведений платіж (з моменту підтвердження операції), відсутня будь-яка технічна можливість та законодавчі підстави. Не дивлячись на те, що Ви бачите дану суму «в обробці», сам платіж вже відправлено, а іноді, навіть зараховано на рахунок отримувача. Рекомендуємо Вам, не втрачаючи часу, звернутись до правоохоронних органів, в компетенції яких знаходиться розгляд подібних ситуацій. Банк же, зі свого боку, буде всіляко сприяти слідству і надасть всю необхідну інформацію на запит правоохоронних органів.
З повагою та турботою про Вас,
@RaifHelp