Обмен валют

angelevp 10 июня 2020, 17:31
Отделение по адресу: Одесса, пр-т Добровольского, 135
Как не приду в этот банк город Одесса менять рубли так как курс сымый высокий вечно в банке денег нет. В другом отделении сотрудник сказал на кассе что мне надо пенсии выдавать рубли менять не буду могу взять только 5000рублей поменять. Теперь думаю какая в стране ситуации печальная в банковской системе что не могут поменять валюту больше 100 долларов. Больше всего бесит когда очередь эту сранную отстоишь и тебе говорят извините гривны нет. Было так раз 6 за все время до карантина и после. Только 1 раз поменял в центре и то на меня так посмотрели и посмеялись что я спросил гривна у вас есть подумали что я полный кретин, хотя сам банк такие условие создал.
Райффайзен Банк
10 июня 2020, 18:34
Ми розуміємо, наскільки важливо організувати роботу відділень так, щоб клієнти могли швидко та без черг отримати всі необхідні послуги в тому числі і обміняти валюту.
На жаль, обмін валюти, дійсно, проводиться виключно у випадку наявності «вільних» (не зарезервованих під виплати з рахунків) коштів у достатній сумі на момент звернення Клієнта.
Ми, зі свого боку, працівники відділення здійснюють приблизний розрахунок необхідної суми коштів для можливості проведення поточних Клієнтських операцій, однак передбачити кількість Клієнтів та характер проведених ними операцій не завжди можливо.
Приносимо вибачення за те, що ситуація завдала Вам незручностей та сподіваємось на розуміння.
З повагою,
АТ «Райффайзен Банк Аваль»
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 10 июня 2020, 17:41
Доброго дня!
Перевіримо інформацію і найближчим часом відповімо.
З повагою,
АТ «Райффайзен БАнк Аваль»

RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
10 июня 2020, 17:41
Полезный комментарий
Доброго дня!
Перевіримо інформацію і найближчим часом відповімо.
З повагою,
АТ «Райффайзен БАнк Аваль»