serzin serzin
22 февраля 2017, 12:41
Хочу в такий спосіб подякувати ГОЛУБОВСЬКІЙ ЗОРЯНІ — менеджеру Солом`янського районного відділення Райффазен Банку Аваль (м. Київ, проспект Лобановського Валерія, 9/1).
Декілька тижнів тому мною закривався поточний рахунок в цьому відділенні. При цьому, в заяві на перерахування залишку коштів на інший банк з технічних причин помилково був вказаний поточний рахунок не нашої фірми, а іншого підприємства.
Завдяки правильним, компетентним і своєчасним консультаціям та діям ЗОРЯНИ ГОЛУБОВСЬКОЇ гроші нашої фірми не довго «блукали» між двома банками і були перераховані на новий поточний рахунок нашої фірми в іншому банку в максимально стислі терміни.
Хочу також відзначити, що ЗОРЯНА ГОЛУБОВСЬКА завжди демонструє високопрофесійні якості не тільки по відношенню до нашої фірми, але й до інших клієнтів Вашого банку. Вона завжди дружно і привітно спілкується з усіма клієнтами.
Вважаю, що завдяки таким менеджерам як ГОЛУБОВСЬКА ЗОРЯНА ми всі (і Райффазен Банк Аваль і його клієнти) стаємо багатшими: як матеріально, так і душевно.
З огляду на вищезазначене, просив би керівництво Райффазен Банку Аваль, при можливості, відзначити ГОЛУБОВСЬКУ ЗОРЯНУ.
Райффайзен Банк Аваль
22 февраля 2017, 17:50
Шановний Serzin!

Кадрова політика Банку спрямована на створення колективу професіоналів, які докладають зусилля для забезпечення якісного обслуговування Клієнтів.
Інформація, повідомлена Вами, прийнята до уваги і доведена до співробітників підрозділу, який відповідає за якість обслуговування в даному відділенні.
Дозвольте висловити подяку за те, що знайшли час викласти Вашу думку щодо якості обслуговування в нашому Банку.

З повагою,
АТ «Райффайзен Банк Аваль»