Не раджу співпрацювати з цим банком! Не довіряйте їм свої гроші!

miheeva 6 июля 2021, 14:44
Отделение по адресу: Киев, ул. Князей Острожских, 46/2
В 2 відділені банку я уклала короткостроковий депозитний договір. При цьому з співробітником банку оговорювались умови при яких я можу достроково розірвати договір і повернути свої кошти без банківських %%. За 1.5 місяця до закінчення строку депозиту в мене з’явилась можливість придбати нерухомість і я написала заяву про розірвання нашого договору і повернення мені коштів. Співробітник відділення запевнила мене, що кошти повернуть, але через тиждень. Оформлення купівлі нерухомості прийшлось перенести на 7 днів. За тиждень мені не повідомили з банку нічого: є рішення? коли я можу отримати свої кошти? чому так довго триває ця процедура? Почала дзвонити я, але ж ніхто нічим допомогти не може. К кому звертатись як к остаточній інстанції? Завтра у мене нова дата сделки з купівлі нерухомості, а свої кошти від банку я так і не отримала. Не раджу нікому зв’язуватися з цією банківською установою!

Курс валют в Агропросперис Банке

Курс валют в Агропросперис Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Агропросперис Банк 💰 / Отзывы о Агропросперис Банке 📝 / Не раджу співпрацювати з цим банком! Не довіряйте їм свої гроші!