Блокування коштів

Karyna3673 4 апреля 2024, 23:27
Мені надіслали кошти на євро картку, після чого картка була заблокована, попросили надати документи для перевірки, надала 18 березня і наразі досі не отримала відповіді від банка, і постійна відповідь: «У нас черга».
Вибачте але це вже занадто! Не рекомендую!
Абанк
Підтримка Абанку 5 апреля 2024, 10:48
Банком прийнято рішення, згідно з яким будуть розірвані укладені з Вами договори та закриті поточні рахунки, на підставі абзацу третього частини 1 ст. 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», а також відповідно до пункту Умов та правил Банку 3.3.11., де зазначено право Банку припинити договір в односторонньому порядку.
З Вами зв'язався наш Співробітник та надав інформацію щодо Вашого питання. Очікуємо від Вас запитувану інформацію для перерахування залишків.

natashaGra
natashaGra
5 апреля 2024, 18:21
Ну неужели прям через одного клиента все именно и отмывали деньги в абанке? Может надо НБУ просто проверить банк? Может причины отказов по этому пункту в руководстве банка , а не в клиентах?
Валерка Котовский
Валерка Котовский
5 апреля 2024, 18:38
На самом деле если у банка нет док-в что клиент нарушил то блокировать он не имеет права, только задать вопрос клиенту и ждать ответа, так делают банки в ЕС, а у нас видать решили разогнать клиентов:)
По этому когда банки рекламируют переводы в ЕС через наш банк) люди тупо думают та пошли вы на хутор бабочек ловить, чтоб потом месяцы ждать своих денег? Человеку проще пополнить тот же вайз, пайсеру, револют, зен, и другие более открытые платёжные системы чем гемороить с финмоном который требует какие то доки, не имея факта нарушения закона :D
Именно по этому лучше делать переводы через крипту, купил UAH\UAH вывел куда угодно:)

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке