Видають старі 100 долларові купюри

Ggggg000 4 апреля 2024, 8:47
Отделение по адресу: Киев, пр-т Победы, 39
02.04.2024 року знімав кошти з депозитного рахунку у доларах, видали старі пошарпані долари 1996 — 2006 років, на моє прохання видати більш нові, мені відмовили, хоча коли я робив вклад то дав купюри 2017 року, огидне та зухаале ставлення до клієнта банку, таке враження що навмисно видають старі долари, а нові ні, на моє прохання прийти в інший день та отримати нові — відмовили, сказали не подобається — то не беріть, а нових купюр ви не отримаєте, жах, якщо я не забрав би кошти, то вони б автоматично перейшли на 2 місяць у депозиті, також зппропонували зняти в іншому відділені, але вже із ставкою 0.9%, як там можна відноситися до клієнтів та обдурюаати їх… Зателефонував на гарячу лінію — до цього часу дають відповідь, так ваші працівники реагують на звернення громадян. Нікому із своїх знайомих вже не порекомендую абанк, і не тільки знайомих. Одним словом абанк «розвів» на 1200 доларів ганьба і не бажають жодним чином виправити свої недоліки.
Абанк
Підтримка Абанку 4 апреля 2024, 11:43
Нам шкода, що у Вас виникли негативні емоції після відвідування нашого відділення. Наш Банк не працює з інкасо, тому іноземну валюту ми приймаємо і видаємо Клієнтам лише у належному стані. З каси видаються купюри, які є у наявності та не обираються спеціально касиром. Умови видачі купюр для всіх Клієнтів є однаковими. Всі купюри в касі є платіжними та відповідають вимогам НБУ.
Банк приймає такі купюри на обслуговування, та видає Клієнтам при зверненні, тож запевняємо, що Ви зможете їх використовувати у поточній діяльності. Ви можете поповнити валютну картку через касу нашого Банку без додаткової комісії. Зняття відповідно до тарифів картки буде з комісією 0,9%.
Ми вже перевірили Ваші звернення до Служби підтримки та передали в опрацювання.
Шкода, що Ви прийняли рішення про закриття рахунків в нашому Банку. Сподіваємось, що Ваше рішення зміниться згодом і в нас ще буде можливість співпрацювати з Вами в майбутньому.

4 апреля 2024, 9:22
Это Абанк и их уровень обслуживания. Привыкайте.

Теперь, после вашего отрицательного отзыва, по законам жанра, Абанк сам о себе даст парочку отзывов с оценкой «5»
natashaGra
natashaGra
4 апреля 2024, 10:04
Они ещё вас же и обвинят, что вы почему-то не захотели старые купюры. У этого банка фишка — клиент всегда не прав, особенно если знает законы
4 апреля 2024, 12:34
Так прикол у тому, що я аідразу і не захотів їх брати, але це із договору по депозиту і якби я не взяв, то вони б знову залишилися у банку на депозиті, я їм сказав, що давайте я замовлю на завтра валюту, вони відмовили, ось таку аферу придумали у банку, знімаєш депозит — дають старі, хочеш в іншому відділені зняти — з тебе 0.9% знімуть, не влаштовує - гроші у них залишаються, офіційне ШАХРАЙСТВО (((
4 апреля 2024, 12:42
Мой вам совет — забирайте ВСЕ личные средства из Абанка. Как можно скорее. Потому, что скорее всего банк теперь под любым предлогом попытается арестовать ваши счета , провести финмониторинг, прекратить с вами сотрудничество и содрать с вас 30% всех ваших личных средств так называемой «комиссии»

ПОМНИТЕ — в Абанке — НИКАКИХ депозитов и личных средств.
ТОЛЬКО использование кредитных лимитов этого Абанка ну и по мелочи (АТБ карта, «оплата частями «и т.п)
4 апреля 2024, 13:46
А може знаєте ви якісь сайти статистики чи щось інше, я туди на них також напишу, нехай сволочі знають думку громадян, щоб їх рейтинг на нуль і якомога більше громадян це побачили.
4 апреля 2024, 13:54
«А може знаєте ви якісь сайти статистики «

Финанс Ю А — тоже хороший сайт экономический- можете и там пару добрых слов об Абанке оставить
4 апреля 2024, 13:48
Я в той же день закрив у них всі рахунки, вони написали, що їм прикро, що я з ними не співпрацюю, 🤣🤣🤣
4 апреля 2024, 12:39
Надали звичайну відписку, питання жодним чином не вирішене, і навіть вирішувати вони його не збираються, звичайна тактика шахраїв, «кидають» громадян і жодної відповідальності, ось вам і вся правда про абанк — КІДАЛОВО.
4 апреля 2024, 12:47
Как вариант — можете забрать ваши деньги не валютой, а в гривне и сразу же перевести их на другой банк. Да . Это потери . Но по любому это будет меньше потерь чем если вы попытаетесь мусорные долларовые купюры где-то в обменке сдать . Могут и 10 и 20% комиссии за обмен ветхих купюр взять.
А если еще Абанк , не дай Бог, попытается заблокировать ваш счет и взять 30% комиссии — то тогда уж тем более лучше забирайте свои деньги гривной и тикайте с Абанка
SergeyNina
SergeyNina
5 апреля 2024, 1:19
Приходите в кассу, спрашиваете что есть в наличии потом выдача. Мне кассир показывает что есть в наличии. Не берите мусор или ветхие ни в коем случае потом трудно будет обменять

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / Видають старі 100 долларові купюри