Дешевий банк у всіх сенсах цього слова

bankuser7 18 марта 2024, 12:18
До війни мені цей банк подобався своєю лояльністю- зараз це зовсім інша історія
1. Перше і важливе: перед відкриттям рахунку поцікавтеся про власників Саркісових, скільки коштів вивезено нелегально із країни та сам факт того, що вони усі не тут, коли повинні бути тут. Українці — вчіться мислити критично і перевіряти усю інформацію.
2. Ненадійний банкінг: на власному досвіді — без НБУ та додаткових нервів свої кошти я не змогла забрала із депозитного рахунку. Блокують карти дуже часто безпідставно — навіть із доказом доходів.
3: Ненадійна дешева онлайн підтримка: дають некоретні і неприпустимі запитання, дуже не емпатичні люди, кидають слухавку, не намагаються вирішити проблему, а роблять ситуацію ще гірше. Можуть говорити неправду, запитувати вас про кожну транзакцію — кому, хто ці люли і т.д: коротко то байдужість на дуже високому рівні.
4. Слабенький додаток: часто функціонал тупить.
5. Дуже високі комісії на перекази коштів.

Результат: ділові стосунки із банком на щастя розірвано, але нервів зʼїли дуже багато. Однозначно не рекомендую!
Висновок: на ринку є набагато сильніші банки, завжди ставлю за приклад Монобанк — чудова команда підтримки, додаток, умови та й власники та й інші непогані. Тому перед вибором, кому ви довірятимете свої кошти — добре подумайте і проаналізуйте реальну ситуацію, бо я, на жаль, цього не зробила раніше і витратила багато свого часу на некомпетентних людей.

Єдиний позитив: співробітник у самому ж відділенні банку — дуже компетентна людина, головне не попасти на онлайн підтримку.
Абанк
Підтримка Абанку 18 марта 2024, 16:01

В першу чергу хочемо зазначити, що діяльність нашого Банку є максимально прозорою, всі показники звітності та вся необхідна інформація для аналізу є на нашому сайті в загальному доступі: https://a-bank.com.ua/about/reports.

Щодо блокувань рахунку, ми будемо раді перевірити всю ситуацію детальніше. А щодо вкладів, зазначаємо, що ми надаємо завжди всі умови по вкладах при оформленні, всі умови є на нашому сайті та в застосунку АБанк24, та з ними можна ознайомитись до відкриття вкладу, серед яких і умови отримання коштів по вкладах. Також інформація міститься у договорі, який можна отримати у додатку АБанк24 або переглянути шаблон на офіційному сайті у розділі «Депозити»: https://a-bank.com.ua/deposits. Умови договору зі сторони банку не порушуються. Давайте перевіримо, що саме сталося.

Щодо нашої Служби підтримки — всі запитання, які задають наші Співробітники, відомі власнику рахунку та стосуються виключно конкретної ситуації, з якою звертається Клієнт. Додаткові перевірки характеру операцій можуть бути спричинені тим, що Банк діє згідно ст. 7, 11 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», тому змушений запитувати необхідні документи та аналізувати фінансові операції Клієнтів з метою виявлення фінансових операцій фінансового стану та/або змісту діяльності Клієнта. Тому будь-які фінансові операції можуть потребувати підтвердження джерела походження коштів.

Наш застосунок АБанк24 не стоїть на місці, ми постійно покращуємо його та додаємо нові цікаві можливості. Тарифи максимально прозорі для Клієнтів, та більшість операцій доступна для клієнтів безкоштовно.

Дякуємо за Вашу думку.

18 марта 2024, 12:28
Хамство и некомпетентность к сожалению синоним этого банка и я и моя знакомая на собственном опыте в этом убедились
Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
18 марта 2024, 13:11
Ещё один дроп?
18 марта 2024, 16:37
Ещё один шаблонный ответ, который совсем не отображает желание банка решать перечисленные проблемы
18 марта 2024, 17:29
Так, там лише так і хороший соціальний маркетинг — типу вони допомагають ЗСУ і т.д. Питання, за чиї кошти вони то все роблять та як Саркісови нелегально вивезли з країни мільярди — мовчать.
Так ніби я не маю більше чим зайнятися у житті і маю мільйон годин часу- заповнювати їх форми та шаблони. Факти є фактами, досвід є досвідом. Можливо комусь пощастить з ними. Особисто я більше не довірю свої кошти їм — от і все. Решта — вибір кожного
Підтримка Абанку
Підтримка Абанку
18 марта 2024, 17:56
Акціонери Абанк, приймають невід'ємну участь в допомозі нашій країні та захисникам.
Щодо заповнення та надання інформації, в даному випадку, Банк діє в рамках чинного законодавства. Щиро прикро, що дана процедура викликала у Вас незручності.
Strelok123
Strelok123
18 марта 2024, 16:49
«поцікавтеся про власників Саркісових», — чув дзвін, та не знає де він) Цікаво, а сам автор перед відкриттям рахунку, вивчав біографію співласників банку? «Саркісови» — власники змінили прізвище на вірменську?)))
18 марта 2024, 17:22
В тому й суть - люди не повинні витрачати години свого робочого дня для досліджень таких питань, їм потрібна елементарна надійна платформа для збереження кошів, та адекватне відношення банку до суспільства, країни та ситуації загалом. Тому й написала відгук, щоб люди приймали рішення на базі негативного досвіду та даних інших. Добре, що ви знаєте більше — це супер. Але особисто я не дата аналітик, щоб далі досліджувати це питання. Мені треба відповідальний банк та люди, які там працюють, ну і бажано тепер уже вивчати й базову інформацію про власників, як показує досвід, особливо в умовах війни.

Курс валют в Абанке

EUR 42.2 43
USD 39.4 40

Курс валют в Абанке

EUR 42.2 43
USD 39.4 40
Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / Дешевий банк у всіх сенсах цього слова