Подяка

stadnikolga67 16 января 2024, 11:46
Я дуже дякую вашому співробітнику Андрію ✓87381, який щиро хотів мені допомогти і допоміг! Завдяки його професійного знання, витремки я змогла перечислити налогові платежі по телефону від імені організації з картки А-Бізнес вчасно. Це враження про компанію з Великої літери! Дуже дякую, що у вас такі професійні співробітники. Хочу добавити, я користуюсь відділенням А-Банку в м.Одеса, вул. Корольова, 79. Обслуговування в цьому відділенні на високому рівні! Всі співробітники виховані, стримані, вчасно вирішують професійно всі питання і не псують настрій клієнтам А-Банку. Дякую, що ви з нами.
Абанк
Підтримка Абанку 16 января 2024, 11:56
Дякуємо, що обрали наш Банк для обслуговування 😉🍏

8 февраля 2024, 14:51
Добрый день! Висловлюю повагу вашим співробітникам Катерині ✓88067 і Анні ✓35807 за проявлений професіоналізм, знання в роботі с клієнтами А- Банку. Завдяки витримки, знанню даних операторів я вирішила мале питання і змогла перечислити платежі до Бюджету. Ваша Компанія може бути спокійною, такі ЛЮДИ не підведуть. А я лично благодарю, что есть такой А-Банк, в котором работают профессионалы и могут решить проблему и вопросы на высоком уровне. ДЯКУЮ!
19 февраля 2024, 22:09
Доброго вечера! Висловлюю подяку Наталіі ✓87883, яка професійно вирішила мою проблему, яку я сама не змогла вирішити. За допомогою грамотного спеціаліста я змогла перерахувати бюджетні платежі вчасно. Ваша компанія заслуговує на подяку за таких грамотних спеціалістів. Я вдячна, що А-Банк з нами і ми йому довіряємо!
13 марта 2024, 9:54
Доброго ранку! Висловлюю подяку співробітнику А-Банку Дмитру✓87631. За допомогою грамотного спеціаліста я змогла перерахувати бюджетні платежі вчасно. Я вдячна, що А-Банк з нами і ми йому довіряємо. Користуюсь відділенням А-Банку в м.Одеса, вул.Королева, 79. Обслуговування співробітниками банку на високому рівні

Курс валют в Абанке

EUR 42.2 43