Неможливість видачі коштів з депозиту у сумі кратній 50

Quar 19 июня 2023, 11:03
Отделение по адресу: Львов, ул. Научная, 47
Вітаю. 28 червня у мене закінчується депозит у сумі 1350$, я написав у телеграм чат підтримки банку для замовлення готівки. Але, мені запропонували отримати лише 1300 або 1400 долларів. Тобто, або я недоотримаю 50 долларів, або мені треба буде докупити в касі ще 50 долларів. Ок, я сам запропонував рішення — у цей же день у цьому ж відділення я планую забирати кошти з депозиту у монобанку і там також сума кратна 50. Тобто, загальна сума отриманої готівки буде кратною 100. Але ні, підтримка банку відповіла, що у них немає такого функціоналу і я зможу отримати лише суму кратну 100. Тобто, це мої проблеми, але ж ні, коли я відкривав депозит, то не було вказано, що я зможу отримати у касі суму кратну 100. Дивно, що з такою логікою банк на 1 місці у рейтингу на сайті мінфіну
Абанк
Підтримка Абанку 19 июня 2023, 16:27
Доброго дня!
Дякуємо Вам за прийнятий дзвінок.
Дійсно згідно умов замовлення готівки, сумма у валюті, повинна бути кратна 50 євро або 100 доларів, це пов'язано з тим, що на момент Вашого звернення в касі може не бути дрібних купюр.
Ваше питання вирішено. Чекаємо на Вас у відділенні.

19 июня 2023, 11:23
Ну вообще то, А банк не на Минфине первый , а , якобы, по отзывам пользователей . А поскольку, А банк заказывает платные положительные отзывы , то , естественно , он и находится на первом месте по отзывам
19 июня 2023, 12:57
Здесь хоть армия ботов не орудует как в каждом плохом отзыве про котобанк, уж кто бы говорил
20 июня 2023, 14:54
Это я то поклонник Монобанка?))) Расмешили
Підтримка Абанку
Підтримка Абанку
20 июня 2023, 12:45
Банк не займається замовленням позитивних відгуків. Всі відгуки ретельно перевіряються модераторами сайту.
19 июня 2023, 12:56
Ерунда, заказывайте 1300, в кассе могут быть 50. Я с собой всегда беру мелкие баксы, если депозит не кратен 100. Тем более 50, их намного проще найти, чем более мелкие купюры.
Попросите разбить 100 по 50 в любом обменнике, думаю вам не откажут , особенно если синию отдадите
SergeyNina
SergeyNina
19 июня 2023, 20:28
Заказывайте 1400 или больше , просто прикупите 50 долларов или больше оплатив гривной, у меня такое проходило и не раз.

Курс валют в Абанке

Курс валют в Абанке

Главная / Банки Украины 🏦 / Абанк 💰 / Отзывы о Абанке 📝 / Неможливість видачі коштів з депозиту у сумі кратній 50