Сучасна технологія енергозбереження
Усталені в Україні типи систем опалення залишають бажати кращого як щодо якості, так і щодо адекватності цін. Сьогодні очевидно, що вирішити проблему тепла в будинках можна лише за допомогою розвитку технологій енергозбереження та будівництва енергоефективних будівель. Таким чином ми зможемо суттєво економити та піклуватися про екологічну ситуацію.
Цікаво, що в цьому аспекті на світовій арені досягла успіху українська виробничо-інвестиційна компанія Royal House. Поставивши за мету розвиток тепло-прогресу для створення насправді комфортного житла, Royal House об'єднала талановитих та досвідчених будівельників, інженерів-механіків та архітекторів. Було створено безліч проектів та протестовано тисячі зразків продукції, щоб знайти ідеальний безпрограшний варіант — ідеал енергоефективності, швидкості виробництва, екологічності та надійності монтажу.
Результатом роботи стала інноваційна технологія будівництва будинків — запатентовані стінові модулі™Royal House. За цією технологією вже успішно реалізовано понад 25 проектів в Україні та країнах Європейського Союзу.
Визнання запатентованої технології ™Royal House в Україні та ЄС
У нашій країні за технологією™Royal House реалізовано 2 проекти: ЖК «Британський квартал» та ЖК «Нова Англія».
Енергоефективність ЖК «Британський квартал» підтверджена незалежними дослідженнями Науково-освітнього центру проектування та дослідження будівель із близьким до нульового енергоспоживанням КНУСА. Місто у місті «Нова Англія» має нагороди «Енергоефективне житло року» (від Всеукраїнської будівельної премії Ibuild) та «Енергоефективна Україна» (за версією «Людина року»). Якість забудови демонструє економію на опаленні до 50%.
Технологія™Royal House отримала популярність і в Центрально-Західній Європі, де вимоги до технологій енергозбереження максимально високі. У 2017-му році на Міжнародній конвенції International BID Quality Convention Royal House у Парижі стала першою українською компанією, яка отримала найвищу оцінку якості. Також це перша компанія в Україні, яка сертифікувала виробництво стінових модулів відповідно до законодавчих норм та стандартів ЄС. Зараз забудовник Royal House має сертифікат міжнародного стандарту ISO 9001. І наразі за технологією Royal House зводяться комфортні будинки в таких країнах, як Австрія та Словаччина.
У чому секрет енергоефективності від Royal House
— Починаючи діяльність, ми поставили собі за мету — створювати повною мірою європейський продукт, що стосується високих стандартів якості та безпеки. Запатентована технологія™Royal House — це стінові модулі. Їхня безпрецедентна унікальність у тому, що вони виробляються заскленими, утепленими та з декоративним оздобленням, — розкриває секрети інноваційного виробництва Анна Щербань, маркетинговий директор ЖК «Нова Англія».
Процес виготовлення стінових модулів™Royal House здійснюється на власному заводі Київської області під суворим контролем дотримання правильних температурних та технічних умов. Виходить, по суті, будинок будується на заводі. А на будмайданчику він лише зводиться у проектне положення. Таким чином, система утеплення за технологією виробництва стінових модулів™Royal House перевищує українську норму енергозбереження на 20%, що відповідає найвищим євростандартам. До того ж, запатентована технологія будівництва Royal House забезпечує і високу швидкість будівництва, тому прибутковість інвестиції в первинну нерухомість досягає 48% на рік.
— Сучасний світ рухається неймовірно швидкими темпами у розвитку технологій. Зокрема й будівельних. Тому порівнювати технологію будівництва Royal House з «панельками», що рясніють у мікрорайонах столиці, вважаю неправильним. Усі матеріали виготовлення екологічно безпечні — це для нас важливо. Авторська технологія будівництва™Royal House — це гарантія надійності, якості та безпеки найвищого європейського рівня. Вимушена сказати, що буває важко змінити думку людей про різницю нашої технології із застарілим панельним будівництвом — але ми завжди знайомимо клієнтів та інвесторів з нашою технологією, тим більше маємо в портфоліо два успішні проекти — ЖК «Нова Англія» та ЖК «Британський квартал», — доповнює Анна.