Фізичні особи та ФОП можуть переказати кошти через мобільний застосунок GlobusPlus, а юридичні — через вебінтерфейс web-iFobs.
Головною перевагою «миттєвих переказів» є те, що перекази з IBAN на IBAN доступні 24 години 7 днів на тиждень, здійснюються за лічені секунди та не несуть додаткових фінансових витрат для клієнта.
Наразі, відповідно до внутрішніх лімітів банку, сума миттєвого переказу для фізосіб і юросіб до 50 тис. однією трансакцією, але не більше 200 тис. грн на добу. «Понаднормову» суму можна буде переказати у звичний, стандартний спосіб.
«Миттєві перекази» — важлива інновація, яка зробить фінансові операції зручнішими для наших клієнтів", — підкреслила Наталя Рудуха, керівниця проєктного офісу Глобус Банку.
Більш детальну інформацію можна отримати за посиланнями: