1. Бюджетні ідеї для прикрашання ялинки
Ялинка, швидше за все, буде центральним елементом святкових прикрас. Але замість того, щоб витрачати великі кошти на декор, чому б не розглянути кілька бюджетних варіантів?
Створіть засніжену ялинку. Припорошення ялинки штучним снігом, відомим як «флокінг», може стати чудовим способом зробити її особливою. В таких магазинах як «Копійочка» чи «Аврора» ви легко знайдете балончик зі штучним снігом.
Також ви можете прикрасити ялинку безкоштовно — вийдіть надвір та пошукайте природний декор. Наприклад, шишки та калина — вони відмінно пасують одне одному й можуть надати вашій ялинці природний вигляд і атмосферу.
2. Різдвяний вінок своїми руками
Можна зробити дешевий різдвяний вінок, який буде виглядати приголомшливо, використовуючи природні матеріали.
Що потрібно:
- дротяний каркас для вінка, який можна придбати в інтернеті або у флористів;
- трохи дроту та мотузки, які допоможуть вам обмотати предмети навколо вашого вінка;
- природні предмети, такі як шишки, мох і падуб, а також вічнозелені рослини, такі як ялина або вічнозелений дуб.
Прив'яжіть мох та рослини до каркаса вінка мотузкою, доки не отримаєте збалансовану круглу форму. Після того, як ви отримали форму, прикріпіть до вінка заготовлені елементи, наприклад, шишки, за допомогою дроту.
Якщо ви орендуєте житло, повісьте вінок за допомогою спеціального кріплення для вінків, а не за допомогою цвяхів, які можуть пошкодити двері.
3. Прикрашення свічками
Освітлення дійсно може створити настрій для теплих і затишних зимових днів. Свічки мають відмінний вигляд як центральні елементи на столах, віньєтках та на будь-якому предметі меблів у вашому домі, а як бонус святкові свічки добре пахнуть і створюють настрій завдяки атмосферним ароматам кориці чи випічки. Використовуйте свічки, які вже є у вас вдома, і оточіть їх святковими елементами, щоб створити ідеальну центральну композицію, яка не коштуватиме вам ані копійки.
4. Завчасне загортання подарунків
Додавання різдвяних подарунків і розміщення їх під ялинкою додає трепету до вашого святкового декору. Ви навіть можете загорнути фальшиві коробки, щоб вони виглядали як різдвяні подарунки, аби покласти їх під ялинку або додати до різдвяних віньєток перед тим, як загорнути справжні презенти.
Додайте милу стрічку, прикраси — і ви отримаєте чудовий святковий декор під ялинку. Порада для обгортання: виберіть однотонний крафтовий папір, який відмінно виглядає в поєднанні з природними елементами, які ви можете знайти у своєму дворі.
5. Аромати Різдва
Різдвяні прикраси мають не лише візуальний вигляд — додавши запахи святкового сезону, ви можете по-справжньому наповнити свій дім духом Різдва. Вам не потрібні дорогі магазинні ароматизатори. Замість цього використовуйте натуральні інгредієнти, щоб додати різдвяних ароматів у вашу оселю.
- Обприскайте шишки олією з ароматом кориці та розкладіть їх по всьому будинку
- Злегка закип'ятіть воду у каструлі з яблуками, апельсиновою цедрою, гвоздикою та паличками кориці на варильній поверхні. Налийте остиглий відвар у пульверизатор та обприскайте приміщення
- Зробіть «ароматні мішечки», наповнивши тканину спеціями, і розкладіть їх у кімнатах
- Викладіть сушені апельсинові кружечки та спеції у скляні банки або кошики
- Створіть «букети» із паличок кориці та хвої, перев’яжіть стрічкою та використовуйте як декор для столу чи полиць
6. Бюджетний саморобний адвент-календар
Куплені в магазині різдвяні календарі — ще одна витрата, якої можна уникнути. А зробити власний адвент-календар своїми руками не тільки дешевше, але й цікавіше.
Використовуючи залишки обгорткового паперу, створіть 24 невеликі пакуночки з номерами, а потім прикрасьте кожну з них маленькими гілочками падуба, паличками кориці та гранатами.
Наповніть кожну посилку солодким подарунком, а потім повісьте їх на мотузку за допомогою дерев'яних кілочків. А якщо хочете додати до сюрпризів щось більш цінне — CreditPlus завжди раді допомогти фінансово до свят.
7. Бюджетні прикраси для відкритого простору
Зовнішні різдвяні прикраси виділять ваш будинок на тлі інших. І це можна зробити, не розвішуючи гірлянди, які до того ж призведуть до величезних рахунків за електроенергію. Ви можете обмотати кущі сонячними ліхтарями, а також розвісити саморобні вінки на двері та стіни. Подаруйте старому «дощику» нове життя, і розвісьте його на деревах (або на вазонах, якщо живете у квартирі). Пригадайте дитинство, я повирізайте з паперу сніжинки та ялинки — прикрасьте ними вікна або стіни.
8. Мінібар гарячого шоколаду
Або будь-який інший святковий бар до вечірки або для самого себе. Просто виберіть певну локацію на кухні або у вітальні, поставте туди столик і прикрасьте його (або прикрасьте столик, який уже там стоїть). Це не має коштувати багато, і ви можете просто використовувати речі, які у вас вже є — наприклад, кавові чашки, червоно-білі соломинки, какао, зефір тощо.
9. Картонні декорації в стилі мінімалізму
Використовуйте звичайний картон, щоб зробити стильний, екологічний і дуже бюджетний декор. Потрібні такі матеріали: картон, фарби або блискітки, ножиці, клей. Виріжте з картону великі сніжинки, зірки, ялинки або навіть цілі сцени (наприклад, зимове село). Розфарбуйте білою або золотою фарбою, посипте блискітками. Використовуйте як прикраси для стін, вікон або зробіть гірлянду з картонних фігурок.
10. Настінний декор із ниток або мотузки
Якщо хочеться чогось простого, але ефектного, спробуйте текстильні прикраси. Потрібні нитки, мотузка, дерев'яна гілочка або рейка, ножиці. Сплетіть макраме у формі ялинки або просто розвісьте нитки різної довжини у святкових кольорах. Додайте маленькі ялинкові кульки чи інші легкі прикраси. Вішайте композицію на стіну або двері. Вибирайте нитки червоного, білого або золотого кольору для святкового вигляду.