Анімаційний гайд — це ще один спосіб нагадати суспільству про важливість збереження довкілля, а також показати, що свідомо піклуватися про природу можна у будь-якому віці.
Голосами героїв мультику банк розповідає, що навіть найменші кроки допоможуть подбати про екологію та знизити рівень вуглецевого сліду.
Створити мультик організаторів надихнули працівники банку, які ініціюють різні екологічні ініціативи та небайдужі до відповідального способу життя. Кожен епізод ролика — це нова цікава історія, де діти розповідають, як можна дбати про довкілля щодня, пояснюючи деякі складові сталого розвитку простими словами. До створення гайду долучилися діти співробітників Ukrsibbank і за 2,5 місяці світ побачив корисний та повчальний мультик.
Голосом Тетянки стала активна та творча Оля Нагорна, яка у свої 8 років прочитала серію книжок про Гаррі Поттера, займається танцями у стилі jazz-funk, ліпить з пластиліну, будує споруди з конструктора Lego та в світі Minecraft, опікується віртуальною фермою Stardew Valley.
Микиту озвучив 11-річний Макар Кирило. Хлопчик захоплюється вивченням іноземних мов, професійно займається танцями, є учасником зразкового ансамблю естрадного танцю, переможцем національних та міжнародних конкурсів. Також полюбляє грати в настільний теніс і футбол, а ще колекціонує монети та марки.
Голосом Макса став 11 річний Микола Капулло, якого захоплюють наукові відкриття, фізика і сучасні технології. На його думку, найкраще місце для дозвілля це Музеї науки та лабораторії. У вільний час він любить з друзями кататися на велосипеді та самокаті, грає на гітарі, а ще мріє про навколосвітню подорож на вітрильнику з сонячними панелями.
А поради від імені Маринки давала 9 річна Соломія Капулло, яка теж любить природу та хоче, щоб пташки співали, а квіти розцвітали на нашій землі. Соломія надихається творчістю, любить малювати, грає на фортепіано, має відзнаки турнірів з бальних танців, доглядає за домашніми улюбленцями, а ще перечитує книжки Роальда Дала.
За даними різних міжнародних досліджень, кожну хвилину людство використовує мільйон пластикових пляшок із водою, соками та іншими напоями, більшість з яких потрапляють на смітники та у водні джерела. Також щорічно в атмосферу потрапляє близько 36 мільярдів тон вуглекислого газу через промислові викиди, автомобільний транспорт, енергетичний сектор тощо. Зростання рівня CO2 у повітрі сприяє парниковому ефекту та змінам клімату, що впливає на стан планети та здоров’я суспільства. Окремої уваги потребує процес збереження питної води, адже менш як 1% світового запасу доступний для споживання та підтримання життя на планеті.
Зростання, технології та сталий розвиток лежать в основі стратегічного плану BNP Paribas Group GTS 2025. Дотримуючись політики Групи, Ukrsibbank впроваджує екологічні ініціативи спільно з клієнтами та партнерами, поширює інформацію про кліматичні зміни та підтримує бізнес, який прагне перейти до використання сталих технологій.