-
Мінімізація часу приготування круп. Попереднє замочування круп та використання пасивного приготування може значно скоротити час, під час якого працює електроплита.
-
Правильний вибір посуду. Використання каструлі правильного розміру допоможе уникнути зайвого витрачання електроенергії на нагрівання.
-
Ефективне використання холодильника. Гарячі страви не рекомендується ставити в холодильник, оскільки це може збільшити його споживання електроенергії.
-
Використання електродуховки в оптимальний час. Використання електродуховки пізно ввечері дозволяє ефективно використовувати тепло, зменшуючи споживання електроенергії.
-
Використання двозонного тарифу. Для економії електроенергії варто розглянути підключення до двозонного тарифу «День/Ніч».
-
Економія під час прання. Рекомендується відмовитися від додаткових циклів прання та використовувати режими з низьким підігрівом води.
-
Використання повного об'єму барабана під час прання.
-
Ефективне сушіння речей. Перед сушінням вологі речі важливо розрівняти руками, щоб вони рівномірно висохли, що дозволяє уникнути додаткового використання праски.
Ці прості поради допоможуть кожному зекономити гроші та знизити споживання електроенергії у побуті.