За даними платформи Opendatabot, лише у вересні 2023 року українці відкрили рекордну кількість ФОПів — більше 35,5 тисяч. Це найвищі показники за останні три роки. Найчастіше в Україні нові справи відкривають у сферах торгівлі, індивідуальних послуг та громадського харчування. Загалом, на початок осені в Україні офіційно працювали 2 052 326 ФОПи. Доки чоловіки боронять країну на фронті, драйвером економіки у тилу є саме жінки.
8 листопада стартувала п’ята щорічна серія семінарів в рамках програми Women In Business для підтримки жіночого підприємництва від Ukrsibbank BNP Paribas Group. Банк запрошує власниць та керівниць бізнесу, а також тих, хто лише планує спробувати себе у цій сфері, на безкоштовні менторські онлайн семінари. Там учасниці зможуть дізнатися, як в умовах війни продовжувати розвивати власну справу, адаптувати внутрішні процеси, створювати високоефективну команду та досягати цілей.
Мотивувати та надихати учасниць семінарів будуть успішні жінки, які мають досвід та експертизу ведення бізнесу. Вони поділяться знаннями як реагувати на кризові ситуації, адаптувати маркетинг стратегію, розкажуть про ефективні продажі, франчайзинг, нові канали збуту, як рахувати КРІ та про роль команди у досягненні цілей.
7 семінарів будуть безкоштовними та пройдуть в режимі онлайн, а реєстрація на них відсутня.
Щоб долучитися до навчання:
-
Достатньо увімкнути сповіщення на анонсі трансляції — і ви будете отримувати нагадування про початок семінару, який вас цікавить.
-
Також, учасниці семінарів зможуть поставити питання спікерам протягом трансляції.
Серед запрошених гостей будуть такі гуру:
* Тетяна Ізмайлова,
бізнес-консультантка, викладачка Kyiv School of Economics.
8 листопада, середа, о 16:00
«Побудова логіки управління бізнес процесів»
* Тетяна Лукинюк,
маркетологиня, викладає стратегічний маркетинг у The Chartered Institute of Marketing i Kyiv School of Economics.
15 листопада, середа, о 16:00
«Високоефективна команда: випадковість чи закономірність»
* Марія Назаренко,
маркетинг- та e-commerce-директорка COMFY.
21 листопада, вівторок, о 16:00
«Адаптація департаменту маркетингу та бізнесу у воєнний час»
* Ірина Сторожко,
спеціалістка зі стратегічного маркетингу, СОО в агентстві GreenSky.
23 листопада, четвер, о 16:00
«Інтернет-маркетинг 2024: які канали та інструменти додати до вашої стратегії»
* Марія Домчак,
власниця Fast Line Group, співвласниця групи компаній tm.ksenija, експертка з фінансів, бізнес-аналітикиня та менторка міжнародної бізнес-спільноти board.business.
29 листопада, середа, о 16:00
«Фінанси і аналітика для росту бізнесу»
* Тетяна Шелест,
співзасновниця міжнародної компанії SheMax Company Ukraine.
6 грудня, середа, о 16:00
«Секрети ефективні продажів: використовуємо і заробляємо»
* Мирослава Козачук,
власниця та СЕО компанії Franchise Group.
13 грудня, середа, о 16:00
«Франчайзинг як можливість систематизувати та масштабувати свій бізнес»
За словами Яніни Ольховської, директорки з питань комунікацій, КСВ та залученості Ukrsibbank BNP Paribas Group, такий захід має не тільки допомогти жінкам-підприємцям зорієнтуватися у складний повоєнний час у бізнесі, але й виконує освітню функцію для тих, хто хоче спробувати себе у приватному підприємництві. Як зазначають експерти, саме малий та середній бізнес зараз є рушієм економіки. Підприємці здатні гнучко реагувати на зміни, швидко перелаштувати процеси та заповнювати актуальні ніші ринку, де є дефіцит товарів чи послуг.
Як частина міжнародної фінансової Групи BNP Paribas, Ukrsibbank є активним промоутером сталого розвитку, учасником Мережі Глобального договору ООН в Україні і виступає за скорочення гендерної нерівності у бізнес-середовищі.
За словами Яніни Ольховської, саме активні жінки-підприємці роблять свій внесок у сталий розвиток економіки нашої країни — вони забезпечують робочі місця та сплачують податки, підтримують соціально важливі проекти громади, займаються благодійністю та волонтерять.
Ukrsibbank BNP Paribas Group вже п’ять років запрошує активних бізнес-леді на менторські семінари, долучається до ініціатив партнерів, та пропонує особливі умови обслуговування.