Німецький DZ Bank запустив послугу зберігання криптовалют
Банківська група DZ Bank Group однією з перших у Німеччині запустила платформу для розрахунків та зберігання цифрових фінансових інструментів, тобто криптовалют. Про це повідомляє пресслужба банку.
Фінустанова стала третім за величиною депозитарієм у країні з обсягом активів понад більш як 300 млрд євро. Наразі вона поступається тільки місцевим BNP Paribas та State Street.
За словами керівника відділу послуг із цінних паперів та цифрового зберігання Хольгера Мефферта, банк робить ставку на те, що вже за десять років значна частина бізнесу на ринку капіталу буде оброблятися за допомогою інфраструктури, заснованої на технології розподіленого реєстру (DLT).
Щоб не втратити свої позиції та зрештою не пасти задніх, фінустанова найняла більш як десять співробітників, що працюватимуть із новим депозитарним рішенням.
Банк уже багато років працює з технологією блокчейн, а у 2022 році почав створювати платформу цифрового зберігання для інституційних клієнтів. Спочатку вона буде приймати на зберігання криптовалюти.
Йдеться, зокрема, про криптооблігацію від Siemens, на яку в DZ Bank підписалися пів року тому. Її передали на зберігання у власний депозитарій банку. DZ Bank раніше брав участь у першій зовнішній транзакції з акціями криптовалютного фонду Bankhaus Metzler як розрахунковий агент та зберігач.
Приплив коштів до криптофондів триває шостий тиждень поспіль
Приплив в криптовалютні інвестиційні продукти з 28 жовтня по 3 листопада склав $261 млн після рекордних $326 млн на попередньому тижні в липні 2022 року. Такі обчислення наводить CoinShares.
Позитивна тенденція триває шостий тиждень поспіль. Протягом цього періоду інвестори вклали $767 млн.
Для порівняння, з початку року показник становив $847 млн, за весь 2022 рік — $736 млн. Поточні темпи надходжень стали максимальними з моменту закінчення бичачого ринку в грудні 2021 року.
Драйвером аналітики назвали очікування схвалення спотового ETF на основі цифрового золота, а також макроекономічні дані, які поставили під сумнів доцільність підтримки ФРС агресивної монетарної політики.
87,6% сумарних надходжень ($228,9 млн) припадають на продукти, пов’язані з біткоїнами (на попередньому тижні — $296,3 млн). З початку року показник досяг $842 млн.
До структур, які дозволяють відкривати шорт за першою криптовалютою, клієнти управлінських компаній вклали $4,5 млн ($15,4 млн тижнем раніше).
Ethereum-фонди залучили максимальні кошти з серпня 2022 року — $17,5 млн (в попередньому звітному періоді зафіксовано відтік у розмірі $6 млн).
Знову виділилися інструменти на основі Solana — $11 млн проти $23,9 млн тижнем раніше. З початку року інвестори збільшили позиції на $109 млн.
У Telegram розкрили деталі запуску криптогаманця
Головний операційний директор Telegram Group Inc. Халіл Мірахмед розкрив подробиці інтеграції криптогаманця в месенджер. Про це повідомляє Cointelegraph.
Мірахмед підтвердив роботу над Telegram Wallet, запуск якого заплановано на листопад 2023 року. Раніше про це заявив Павло Дуров. За його словами, TON Wallet уже з’явився у вкладці опцій під час під'єднання додатка гаманця.
Завдяки новій функції, користувачі Telegram у багатьох країнах світу отримають доступ до гаманця і зможуть здійснювати транзакції з криптовалютами. Першими скористатися криптоплатежами в Telegram зможуть жителі деяких країн Африки та Латинської Америки.
«Після завершення глобального розгортання гаманець стане доступним у меню налаштувань Telegram по всьому світу, за винятком деяких юрисдикцій», — заявив операційний директор компанії.
Інтеграція розширить можливості користувачів з управління кастодіальним гаманцем. На відміну від інших додатків для роботи з криптовалютами, він не буде підтримувати самостійне зберігання цифрових активів. Як зазначив Халіл Мірахмед, такий вибір зумовлений простотою підключення нових користувачів.
«Якщо ви хочете познайомити якомога більше людей із криптовалютою, самостійне зберігання стає надзвичайно важким», — сказав він.
У Telegram очікують, що використання криптогаманця буде простим і зрозумілим.
«По-перше, адаптація дуже проста. По-друге, у вас уже є підтримка кількох блокчейнів. По-третє, для надсилання криптовалюти достатньо вказати номер телефону. Я можу відправити гроші в застосунку, і для цього мені не потрібно знати адресу гаманця. Усі транзакції відбуваються всередині Telegram», — зазначили у Telegram.
Тижневий обсяг торгів NFT досяг максимуму з кінця серпня
Обсяг торгівлі NFT за тиждень зріс до 68 342 ETH (близько $129 млн) на початку листопада, досягнувши найвищого рівня з серпня 2023 року. Про це повідомляє аналітична компанія Nansen.
«Обсяг торгів NFT за останні 5 тижнів неухильно зростає. Найнижчою точкою став період з 2 по 9 жовтня, коли обсяг торгів NFT склав 29 704 ETH. На початку листопада цей показник становив 68 342 ETH», — зазначили експерти.
Найбільша частка торгів припала на торговельний майданчик Blur. За останні 30 днів обсяг торгівлі на маркетплейсі становив біля 162 000 ETH (близько $308 млн). Друге місце посіла платформа OpenSea з показником у 52 000 ETH (близько 100 млн).
У Грузії вкрали з криптовалютного обмінника понад $810 000
У Тбілісі група осіб пограбувала криптовалютний обмінник Tonwex, викравши понад $810 000. Правоохоронцям вдалося затримати двох злочинців. Про це повідомляють місцеві ЗМІ
Невідомі увірвалися в обмінний пункт, пригрозили персоналу зброєю, після чого винесли касу та обладнання.
Здобиччю зловмисників стали $810 300, 110 євро і 6500 ларі. Одному зі співробітників вдалося викликати поліцію. Коли на місце прибули правоохоронці, злочинці представилися криміналістами.
Завдяки цьому деяким членам угруповання вдалося втекти. Двох із них заарештувала поліція. Зловмисникам загрожує від 8 до 10 років в’язниці.
Також у ЗМІ заявили, що зловмисники проникли в обмінник обманом, представившись співробітниками Tonwex.
Запрошуємо на найбільшу конференцію з інвестицій від «Мінфіну» — «Жити на відсотки».
Це унікальний шанс дізнатися про таємниці інвестицій від експертів: найактуальніші стратегії, практичні поради та можливість поповнити свій інвестиційний арсенал. Простими словами про важливе!
Приєднуйся до нас за цим посиланням !