►Читайте «Мінфін» в Instagram: головні новини про інвестиції та фінанси
Зазначається, що у реєстрі міститиметься інформація про кількість тварин в Україні, наявність вакцинації, дані ветеринарного паспорта та інформація про власника чи утримувача.
«Створення Реєстру дозволить зменшити кількість безпритульних тварин, а також наблизити українське законодавство до міжнародних стандартів», — йдеться в повідомленні.
Ветеринарний паспорт в «Дії»
Керівник з розвитку електронних послуг у Мінцифри Мстислав Банік на брифінгу пояснив, що рішення уряду передбачає створення єдиного реєстру домашніх тварин.
«Перший крок після ухвалення постанови — запуск Єдиного державного реєстру домашніх тварин. Коли реєстр буде достатньо наповненим можна буде говорити про ветеринарний паспорт в „Дії“. Оскільки є такий запит від суспільства, бо це значно спрощує життя. Насамперед для цього потрібне наповнення Реєстру якісними даними», — зазначив Банік.
Своєю чергою очільниця Держспоживслужби Ольга Шевченко зазначила, що ідентифікація і реєстрація домашніх тварин дозволяє покращити боротьбу зі сказом і відповідає нормам ЄС.
«Ідентифікація домашніх котів та собак — це вимога законодавства Європейського Союзу. На сьогодні в країнах ЄС на національному рівні не існує Єдиного реєстру тварин. Тому Україна фактично стане флагманом в цьому напрямку», — підкреслила Ольга Шевченко.
Реєстрація тварин буде безкоштовною
Заступник міністра аграрної політики та продовольства Денис Башлик уточнив, що реєстрація тварин буде безкоштовною та добровільною, її можна буде отримати як у державного, так і у приватного ветеринара.
Башлик зауважив, що реєстрація домашніх тварин розпочнеться тільки після запуску реєстру, про що Мінагрополітики повідомить окремо.
Запрошуємо на найбільшу конференцію з інвестицій від Мінфіну — Жити на відсотки.
Це унікальний шанс дізнатися про таємниці інвестицій від експертів: найактуальніші стратегії, практичні поради та можливість поповнити свій інвестиційний арсенал. Простими словами про важливе!
Приєднуйся до нас за цим посиланням !