Цьогоріч 307 учасниць подали заяви на участь у конкурсі. З них відібрали 10 фіналісток, усі вони отримали пакет преміального обслуговування та пропозицію для бізнесу «Smart Lady», що дає 6 місяців безкоштовного розрахунково-касового обслуговування, а також безкоштовне обслуговування першої корпоративної картки MC Corporate Contactless протягом 12 місяців.
Лідія Чернига із селища на Полтавщині. Вона забезпечує декілька сусідніх громад безпечною питною водою «ЛіДіЯ». «Для мене важливо, що я і моя продукція все більше і більше заслуговують довіру моїх односельців. На отримані кошти я збираюся придбати апарат самообслуговування з розливу води, який забезпечить мешканцям доступ до води в будь-який час, незалежно від графіка роботи пункту розливу. Також це дасть можливість набирати воду у власну багаторазову тару, що є кориснішим для екології», — розповідає Лідія.
«Я захоплююся тими жінками, які знайшли в собі сили вести бізнес попри війну та хаос, викликаний обстрілами, відсутністю електрики та будь-якої прогнозованості. Часто це бізнес з екологічним та/або соціальним впливом, який не лише дає прибуток, а й підтримує більш вразливих співгромадян і країну в цілому. Історії фіналісток є яскравим свідченням мужності та наполегливості, вони перетворили випробування на можливості», — поділилася Мод Жозеф, директорка Франко-української торгово-промислової палати, членкиня журі.
У 5-му ювілейному конкурсі «Створено жінками» перемогу здобула Дарія Корнійчук і отримала 150 000 грн на розвиток власної справи та поїздку до Парижа. Вона має перше в Україні виробництво повного циклу ефірних олій та гідролатів Aroma Fields. «Я давно мріяла про свій бізнес, тому в 2020 році я придбала 2 гектари земельної ділянки. Того ж року висадила першу рослину — лаванду. Втрати під час окупації не зупинили мене, а навпаки, спонукали діяти далі. Тому торік я купила дистилятор і зробила першу ефірну олію із власної лаванди, що вижила, та сировини інших екологічних фермерств. 150 000 грн я спрямую на отримання міжнародної сертифікації — це дозволить вийти на ринок B2B і постачати ефірні олії великим косметичним і парфумерним виробництвам», — ділиться планами підприємиця.
Друге місце посіла Євгенія Аратовська, засновниця проєкту «Україна без сміття». Це ціла екосистема з відповідального поводження з побутовими відходами. Підприємиця отримала 75 000 грн та 10 годин обслуговування від компанії Mazars. Антоніна Борисюк, яка виборола третє місце та 50 000 грн, заснувала сучасну фото та відео студію «Rnb studio ua» в занедбаному палаці культури «Дніпро» в Києві.
Оксана Бриндзак, що заснувала соціальне підприємство Vbrani, яке залучає до роботи бабусь-майстринь із Львівського геріатричного пансіонату та Олена Егамова, яка виробляє меблі для сегмента гостинності під ТМ MAVEN GROUP отримали по 25 000 грн кожна на розвиток бізнесу.
Четвертий рік поспіль Ukrsibbank BNP Paribas Group виступає генеральним партнером щорічного конкурсу для жінок у бізнесі «Створено жінками», організованого Франко-українською торгово-промисловою палатою. Мета цьогорічного конкурсу — підтримати жінок-підприємниць, які продовжують вести бізнес під час дії воєнного стану. Загалом, за весь час участь у конкурсі взяли 654 підприємиці, а призовий фонд склав понад 800 000 грн.