«Ми дякуємо всім, хто підтримав проєкт, і допоміг оперативно акумулювати необхідну суму. Вже найближчим часом Фонд придбає та передасть льотчикам спеціальне екіпірування. Вогнетривка форма, що скаладається з вогнетривких курток, штанів, балаклав і рукавиць, а також льотні шоломи — це те, що буквально рятує життя льотчикам, адже опіки — одна з найбільш розповсюджених травм і причин смертності серед екіпажів вертольотів, які зазнали ворожого ураження. Звіти про використання коштів, як завжди, можна буде побачити на офіційних сторінках „Повернись живим“ у соцмережах», — каже директор Департаменту розвитку та партнерств Фонду «Повернись живим» Олег Карпенко.
Минулоріч клієнти Приватбанку переказали на допомогу Силам оборони України через «Повернись живим» понад 1 мільярд гривень, або ж приблизно ⅙ всіх коштів, акумульованих благодійною організацією за 2022 рік.
«Ми розпочали співпрацю з „Повернись живим“ у перші дні повномасштабної війни і пишаємось цим партнерством щодня. Приватбанк став платформою, яка надає можливість українцям об'єднувати зусилля в благодійності і підтримувати один одного у важкий час. Кожна благодійна гривня через сервіси банку перетворюється у неймовірну допомогу, яка була б непосильна одному. Збір на екіпірування для льотчиків — один із прикладів надзвичайно високого рівня емпатії українців, їх беззаперечної згуртованості. Ми вдячні усім нашим клієнтам, які довіряють нам і нашому партнеру і невтомно продовжують жертвувати кошти для наближення перемоги», — зазначає Герхард Бьош, Голова Правління Приватбанку.
Нагадаємо, Армійська авіація — один із найзакритіших родів військ Збройних сил України. Через досить невелику кількість льотчиків, борттехніків та інженерів, інформацію про бійців тримають у секреті та майже не розповсюджують у медіа.
При цьому армійська авіація з 2014 року виконує важливі й дуже ризикові задачі — екіпажі українських Мі-8 та Мі-24, зокрема, доставляли допомогу на заблоковану Азовсталь у Маріуполі. Із 2014 року й дотепер вертольотчики також евакуйовують поранених побратимів, підвозять на найскладніші ділянки фронту провізію, медицину, воду та боєкомплект, а ще — підтримують нашу піхоту з неба.