►Читайте «Мінфін» в Instagram: головні новини про інвестиції та фінанси
Що відомо про програму
Третину цих коштів учасники програми повинні будуть витратити на роботу з менторами й експертами, решту можна буде отримати у вигляді готівки на придбання продуктів або послуг.
Ментори навчатимуть вести комунікацію з інвесторами, формувати бізнес-план, бюджет і фінансову модель, а також графік залучення коштів і стратегію. Крім того, учасникам надаватимуть безоплатне місце для роботи в коворкінгу у Варшаві.
Прийом заявок триватиме до 13 березня. Для участі в програмі оберуть 15 команд.
Наприкінці програми відбудеться пітчинг проєктів на Ukrainian Startups Demo Day від Kyiv Tech Hub. На онлайн-подію будуть запрошені інвестори з Центрально-Східної Європи.
Які стартапи можуть взяти участь
Заявки можуть подавати проєкти на етапах pre-seed або seed, які зареєстровані як юридична особа не довше як 60 місяців і в яких не менш як 50% акцій належать громадянам України.
Пріоритетом будуть компанії, які впливають на післявоєнну відбудову України.
Робоча мова програми англійська, тож учасники мають вільно нею спілкуватися.
Нагадаємо
12% українських стартапів закрилися після 24 лютого. Водночас серед стартапів, які вже мають плани на період після війни, 43% планують повернутися на український ринок або залишатися на ньому.
Мінцифри випустили мапу, де позначені напрями технологічних стартапів, у які найбільш охоче інвестуватимуть в Україні. Зокрема, мапа може бути корисною для підприємців, які планують створити стартап і ще обирають сферу.