За системну підтримку ЗСУ представники фінтех-екосистеми отримали пам’ятні подяки від командування сил ТРО ЗСУ.
«Без підтримки не було шансів швидко виготовити таку велику партію пристроїв. Ми зберегли час, який ми не можемо дозволити собі втрачати. Завдяки швидкій і злагодженій співпраці з командою CFS вже зовсім скоро наші частини отримають те, чого потребують для виконання бойових завдань», — зазначив начальник управління сил підтримки командування Сил ТРО полковник Тарас Давиденко.
Пристрій суттєво перевершує ворожі аналоги за всіма показниками. Розробка здатна працювати в умовах РЕБ (радіоелектронної боротьби). Вітчизняна інновація допомагає здобувати перемогу в бою та знищувати броньовану техніку, живу силу та об'єкти інфраструктури (мости, дороги тощо) противника на відстані до 4 км. Український пристрій дешевший за світові аналоги, втім не поступається якістю.
Внесок екосистеми в Перемогу
Близько 100 млн грн за 11 місяців війни інвестувала в Перемогу Concord Fintech Solutions, співзасновницею якої є Олена Сосєдка.
«Як фінтех, ми маємо різні можливості сучасних технологій, які дозволяють наближати Перемогу, — зазначає Олена Сосєдка. — Наші IT-спеціалісти долучаються до кібервійська. Наш цифровий банк Neobank став для клієнтів зручною платформою для благодійності та підтримки ЗСУ. Завдяки цьому підрозділ української армії отримав дрон-бомбардувальник „Кажан“ вітчизняного виробництва. Уже понад 8 років працює наша діджитал-Біржа Благодійності „ДоброДій“, яка зараз є потужним оператором допомоги армії та лікарням. Ми постійно задовольняємо запити наших захисників і медиків. У цей час важливу роботу виконують українські конструктори та виробники, які створюють і модернізують технології для захисту України. Тому ми бачимо співпрацю із ними корисною для України ще й у напрямі розвитку інноваційного потенціалу, створюючи разом прогресивні технології для нашої Перемоги».
Серед переданого ЗСУ кілька БПЛА, понад 40 квадрокоптерів, близько 50 тепловізорів та 30 радіостанцій, зарядні станції, генератори, екіпірування, будівельні матеріали та інструменти тощо.
На потреби української армії та лікарень Concord Fintech Solutions регулярно спрямовує значну частину свого прибутку (у деякі місяці — до 50%). Основне фінансування бере на себе ConcordBank, який є ядром і платформою CFS. До благодійних ініціатив також долучаються клієнти та партнери компанії.
Детальніше ознайомитися з інформацією можна тут.