Нагадаємо, мова йде про будівлю вартістю понад 152 млн грн, в якій розміщено головний офіс банку в м. Дніпро. Ця будівля перейшла у власність банку за три місяці до націоналізації 2016 року як предмет іпотеки, що було стягнуто для погашення кредитної заборгованості компанії, пов’язаної з колишніми власниками банку.
Тоді, у 2016 році, позивач — компанія «Океанмаш» з орбіти колишніх власників — відповідним листом запевнив банк, що він погоджується передати офісну будівлю банку для недопущення збільшення заборгованості за кредитним договором.
Однак вже у 2020 році «Океанмаш» звернувся до суду з вимогою скасувати право власності банку на будівлю. У листопаді 2020 року атака колишніх власників зазнала часткового успіху: Господарський суд Дніпропетровської області пристав на їх сторону, свавільно скасувавши право власності банку.
Проте у квітні 2022 року Центральний апеляційний господарський суд відновив справедливість, скасувавши рішення суду першої інстанції та підтвердивши законність права власності банку на його офіс.
Попри наявність у банку всіх документів, що підтверджують дотримання банком порядку набуття у власність офісної будівлі, НВ ТОВ «Океанмаш», що належить до орбіти колишніх власників, не полишає спроб відібрати будівлю державного банку.
Приватбанк невтомно веде боротьбу за справедливість та інтереси держави, з вірою у неупереджений та об'єктивний розгляд справи Верховним Судом. Справедливість має бути досягнута, адже Приватбанк завжди дотримується всіх законів та принципів попри постійні намагання колишніх власників несправедливо повернути собі майно та пограбувати Державу через суди.