►Підписуйтесь на «Мінфін» в Instagram: головні новини про інвестиції та фінанси
Подробиці
Глобальний індекс впровадження криптовалюти складається з п'яти субіндексів, кожен із яких ґрунтується на використанні країнами різних типів криптовалютних послуг.
Аналітики оцінюють усі 146 країн, за якими вони мають достатньо даних, відповідно до кожного з цих п'яти показників. Вони беруть середній геометричний рейтинг кожної країни за всіма п'ятьма показниками, а потім нормалізують це остаточне число за шкалою від 0 до 1, щоб дати кожній країні бал, що визначає загальний рейтинг. Чим ближче підсумковий бал країни до 1, тим вищий рейтинг.
Легалізація криптоіндустрії в Україні
Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров зазначив, що команда Мінцифри працює над розвитком та легалізацією криптоіндустрії в Україні.
Читайте також: Відбулося найбільше в історії оновлення Ethereum
«Розробили профільний закон „Про віртуальні активи“, який у березні підписав президент. Разом із Комісією з цінних паперів та фондового ринку продовжуємо роботу над законопроектом про внесення змін до Податкового кодексу України, щоб визначити оподаткування операцій із віртуальними активами», — написав Федоров у своєму Telegram-каналі.
Він також додав, що Мінцифри хоче створити в Україні найбільш сприятливі умови для розвитку криптобізнесу. Щоб світові криптокомпанії могли легально входити до України та вести бізнес, використовуючи банківську систему, а українці декларувати та захищати свої доходи у віртуальних активах.