При розрахунку рейтингу аналітики агентства взяли до уваги те, що частка непрацюючих кредитів (NPL) Кредобанку станом на кінець першого кварталу 2022 року була майже вдвічі меншою за середнє значення показника по банкам, які брали участь у рейтингу — лише 7,12%.
Тридцять шостий «Рейтинг надійності банківських депозитів» агентства «Стандарт рейтинг» оцінювався за моделлю CAMEL. Під час формування рейтингу аналітики агентства враховували капітал банку, якість кредитного портфелю, ліквідність, дохідність та масштаб діяльності.
«Лідерство Кредобанку відображає „правильний“ підхід у роботі й взаєминах з клієнтами, який банк стратегічно прийняв для всіх своїх продуктів, які складають весь „правильний“ пакет», — говорить голова правління АТ «Кредобанк» Єжи Яцек Шугаєв.
На початку травня 2022 року за підсумками першого кварталу цього року Кредобанк увійшов до десятки лідерів за кількістю вкладів населення сумою 400−600 тисяч гривень та піднявся на три позиції — посів восьму сходинку в ренкінгу фінансової надійності банків України від YouControl. Окрім того, Кредобанк увійшов у ТОП-5 першого «воєнного» рейтингу стійкості банків від фінансового порталу «Мінфін» і піднявся на одну позицію у ренкінгу банків за показником лояльності вкладників.
У підсумковому рейтингу «Найкращі банківські продукти» за 2021 рік від агентства «Простобанк Консалтинг» продукти Кредобанку посіли перше місце у номінаціях «Депозити» та «Автокредити», а також другу позицію у номінаціях «Іпотека на придбання житла на вторинному ринку» та «Кредитні карти».