►Підписуйтесь на сторінку «Мінфіна» у фейсбуці: головні фінансові новини
Шахрайська схема
«Аферисти пропонують клієнтам купити паливні картки, талони й електронні паливні талони, зазначаючи, що вони будуть відображатись у мобільних додатках відомих АЗК України, серед яких — і наша мережа», — йдеться у повідомленні компанії.
Як зазначають у мережі ОККО, для більшої достовірності шахраї навіть пропонують укладати договір із зареєстрованою юридичною особою.
Читайте також: Нафтова інфраструктура під ударом. Окупанти обстріляли чотири НПЗ
«Такий документ не має юридичної сили, а згадана юридична особа жодним чином не співпрацює з компанією ОККО», — повідомляє прес-служба, попереджаючи всіх клієнтів мережі ОККО, щоб не переводили своїх коштів на рахунки будь-яких неперевірених юридичних осіб, і надто на карткові рахунки невідомих осіб.
Нагадаємо
Наприкінці квітня у великих містах України почала відчуватися нестача пального. Водії відстоюють кілометрові черги, щоб купити пального. Найбільші черги на АЗС в Києві.
Ринок нафтопродуктів переживає найважчі часи з середини 90-х, зазначають аналітики. В Україні вже закрилося 70% заправок. Через війну наша держава зіштовхнулася одночасно як з зупинкою поставок з Росії та Білорусі, скороченням вітчизняного виробництва, так і з порушенням ланцюжків західних поставок.
До повномасштабного вторгнення Росії Україна імпортувала із країн ЄС (Польща, Угорщина, Словаччина та Румунія) лише 5% пального.