«Ми сподіваємося, що Верховний Суд забезпечить законний і справедливий розгляд цієї справи та не дозволить колишнім власникам банку руками дніпровських суддів позбавити державний банк нерухомого майна вартістю 86 млн. грн» — відзначив Олег Лазовський.
Нагадаємо, у цій справі суди першої та апеляційної інстанцій встали на сторону позивача ТОВ «Ебоуд Файненс» (кредитор у справі про банкрутство ТОВ «Товариство освіти ім. М.С. Грушевського»), який вирішив оскаржити в судовому порядку укладений 7 років тому договір купівлі-продажу нерухомого майна між ТОВ «Товариство освіти ім. М.С. Грушевського» та Приватбанком. При чому, судам попередніх інстанцій не став на заваді навіть той факт, що оскаржуваний договір жодним чином не зачіпав права та інтереси позивача.
А в перший день війни Центральний апеляційний господарський суд вкрай цинічно відхилив клопотання Приватбанку про відкладення судового засідання через введення в Україні воєнного стану, зазначивши про «відсутність доказів проведення бойових дій на території Дніпропетровської області та наявності загрози життю та здоров’ю учасників справи».
«Навіть ракетний обстріл аеропорту та військової частини у Дніпрі, які відбулися вранці 24 лютого, для апеляційного суду не стали свідченнями існування загрози життю представників сторін, відзначив керівник напрямку Приватбанку з судової практики та банкрутства Олег Лазовський. — Примітно, що попереднє засідання у справі було відкладено з власної ініціативи колегії суддів для виклику ліквідатора товариства-банкрута з метою надання пояснень, але неявка та відсутність пояснень ліквідатора 24 лютого не зупинила суд від ухвалення негативного для банку рішення по суті спору».