Саме час починати думати про життя після нашої перемоги та накопичувати активи, що в ціні піднімуться в рази.
Які саме активи це можуть бути: нерухомість, цінні метали, акції, електронна валюта? Ви впевнені, що ефективні довоєнні капіталовкладення матимуть таку ж саму ціну й після нашої перемоги? Інвестиційний контрнаступ — тема другого дняонлайн конференції «Мої фінанси під час війни: захист та контрнаступ — особистий план Маршалла», що відбудеться 13 травня.
Наш спікер Михайло Пацан — керуючий активами, інвестор, співзасновник компанії «WOTAN» розкриє секрети джерел заробітку у 2022 році.
Михайло розкаже про останні тенденції, доходність, а також ризики крипто-індустрії: DeFi, NFT, DAO. Покаже на прикладах ефективність та підводні камені DeFi. Розкриє загадку NFT — що це таке: крипто-арт, чи білет в метавсесвіт? Та чи перспективними будуть капіталовкладення в це. Також мова йтиме про майбутнє DAO — цифрових компаній майбутнього. Впевнитись у правоті свого інвестиційного рішення, а також сформувати ефективний інвестиційний портфель з криптовалют Вам допоможе Михайло в рамкахонлайн конференції.
Андрій Усенко — СЕО та засновник «Твоє коло», засновник «М'ясторія» розкриє секрети інвестування в земельні об'єкти, зокрема умови, обмеження, переваги та юридичні аспекти таких операцій. У своїй доповіді Андрій розкаже про стан земельних відносин і агросектору під час війни та навіщо потрібна управляюча компанія; як диверсивікувати ризики та отримати більшу прибутковість, а також як євроінтеграційні процеси впливатимуть на вартість землі в Україні. Для предметного розуміння стану ринку землю буде презентовано порівняльну аналітику надійності і стабільності земельного активу, порівняно з іншими.
Нерухомість як капіталовкладення. Київ, Львів, Чернівці? Яке місто обрати? Про інвестування у нерухомість в Україні під час та після війни розкаже Володимир Копоть — СЕО та засновник проекту Monitor. Estate. У своєму виступі Володимир розкаже:
- Як війна змінила ринок нерухомості;
- Інвестування в нерухомість: так чи ні?
- Правила інвестування в нерухомість після війни;
- Нерухомість у Львові/ІФ/Чернівцях vs Київ, Харків…
- Компенсації за втрачене житло/інвестиції: міф чи реальність?
Михайло Федоров — інвестиційний аналітик розкаже як оцінити активи та побудувати систему їх вартості. Девіз фінансової грамотності сьогодення: дешеве треба скуповувати, а не продавати. Як побудувати систему координат вартості активів та викупити вигідні долі ринку, а також для кого інфляція страшніша: гривні чи доллара? Розкаже Михайло в реальному часі на конференції.
Про інструменти захисту для приватного інвестора на фондових ринках розкаже Богдан Сидоренко, — директор Київської філії Freedom Finance.
Владислав Остапенко — Інвестиційний директор SI Capital надасть порівняльний аналіз інвестиційних інструментів, доступних українцям під час війни. А також розкриє секрети інвестування у воєнний та післявоєнний періоди. Окремим блоком передбачено, що Владислав розповість про перспективи інвестування в аграрну галузь та механізм роботи Першого Українського Аграрного фонду та результати за 2021 рік.
Війна війною, а податки ніхто не відміняв. Партнер, фінансовий планер в iPlan.ua, автор блогу @Балади Економного Лицаря та колонки НВ: БИЗНЕС Сергій Мікулов розкаже про оподаткування доходів, а також санкції за їх несплату.
Свій виступ Сергій побудує за такими питаннями:
— скільки платити потрібно податків;
— чому важливо декларування доходів;
— коли потрібно декларувати, а коли ні;
— чи можна повертати податки;
— штрафи та перевірки платників податків під час війни;
— оподаткування опціонних програм заохочення та криптовалют;
— початок та кінець податкової резиденції при релокації.
А також ще багато безцінної інформації про фінанси у воєнний період на онлайн конференції «Мої фінанси під час війни. Інвестиційний контрнаступ».
Докладніше про конференцію та зареєструватися можна за посиланням