Люди залишилися без домівок
«Зараз в області проживає понад 250 тис. внутрішньо переміщених осіб, які зареєструвалися офіційно і отримали прихисток від Львівської ОВА. Багато з цих людей втратили домівки і не мають куди повертатися, тому уряд і міжнародні організації уже напрацьовують механізми забезпечення їх житлом», — пише Козицький.
Яке рішення пропонує держава
Львівська обласна військова адміністрація разом з територіальними громадами почали формувати базу житлового фонду, який будуть пропонувати під викуп для потреб переселенців.
Це можуть бути як квартири та будинки, які вже збудовані та придатні для проживання, так і квартири та будинки, що перебувають на завершальній стадії будівництва.
Власникам компаній-забудовників чи її представникам, які мають що запропонувати, варто заповнити форму за посиланням. За детальнішою інформацією можна звертатися у департамент економічної політики Львівської ОДА.
Читайте також: Компенсація за житло. Як оцінюватимуть пошкоджене майно
Як писав «Мінфін», держава планує побудувати кілька десятків тисяч нових квартир для вимушених переселенців. Крім цього планується викуп квартир у будинках, які майже зведено, але так і не введено в експлуатацію.