Умови спеціальної пропозиції
- Згідно з бізнес-планом, розрахунковий відсоток прибутковості у гривнях має становити: 600% за рахунок зростання вартості вкладу інвестора та 12% — дивіденди.
- Мінімальна сума інвестиції у гривні — 60 000 гривень.
- Мінімальна сума у доларах — еквівалент 60 000 гривень.
- Термін інвестицій — до 2030 року.
- Бонус від Мінфіну — 0,4% від суми вкладу.
- Термін раунду —
з 10.01.2022 до 30.04.2022.
Як вкласти гроші
Стати інвестором проєкту можуть фізичні особи, у тому числі нерезиденти України шляхом вкладу в статутний капітал компанії.
Переваги інвестиційного проєкту
● масштаб — на січень 2022 року мережа інвестиційного проєкту «Сімейні молочні ферми» покриває 11 регіонів України.
● імпакт-ефект — реалізація цілей дозволить створити понад 20 000 робочих місць, а внесок у ВВП України за попередніми розрахунками становитиме понад 15 млрд грн.
● досвід — команда проекту має понад 10 років досвіду у молочному тваринництві.
● прибутковість — за розрахунками вартість бізнесу до 2030 року зросте в 6 разів. Крім того, інвестори матимуть змогу отримувати дивіденди в орієнтовному розмірі від 12% річних.
● державна підтримка — державна підтримка молочної галузі зростає.
Так, за 2021 рік сімейні господарства-учасники інвестиційного проєкту отримали близько 10 млн грн дотацій.
Як отримати бонус від «Мінфіну»
1. Заповнити заявку на бонус.
2. Після заповнення заявки укласти договір та внести оплату за договором.
3. Підтвердити внесення кожної оплати за договором за посиланням.
За умовами Акції виплата бонусу від «Мінфіну» відбувається протягом 32 днів від дати підтвердження внесеного платежу на порталі.
Про компанію
ТОВ «Укрмілкінвест» — компанія-ініціатор створення інвестиційного проекту «Сімейні молочні ферми». Компанія була створена у 2008 році. Знаходиться у с. Здолбиця, Рівненської обл. Основний вид діяльності — розведення великої рогатої худоби.
Інвестиційний проєкт «Сімейні молочні ферми» стартував у листопаді 2017 року на Рівненщині. За чотири роки його учасниками стали 150 сімейних ферм із 11 регіонів України.
Загальний розмір фінансування інвестиційного проєкту «Сімейні молочні ферми» за розрахунками 5 млрд грн. З них залучити від інвесторів планується 44%, інші кошти — допомога держави, кредити.
Бізнес модель проєкту «Сімейні молочні ферми» передбачає трансформацію одноосібних сільських господарств у сімейні молочні ферми, а також їхнє об'єднання у молочні кластери, де створюється вся необхідна інфраструктура для діяльності.