► Підписуйтесь на «Мінфін» у Instagram: головні новини про інвестиції та фінанси
Що відомо
«Вся стрічка фейсбук у рекламі цього лохотрону. Всі особисті повідомлення завалені смс від клієнтів із питаннями чи маємо ми до цього відношення. На сьогодні від діяльності цих аферистів постраждало вже 9 клієнтів. Сума збитків 53 338 грн», — написав він.
За словами Гороховського, банк уже звернувся до правоохоронних органів та активно займається шахраями.
«Також оголошую винагороду 500 000 гривень за інформацію, яка приведе до затримання злочинців», — написав він.
Як пише ain.ua, якщо натиснути на оголошення, користувач потрапить на сторінку, яка виглядає як новинний сайт телеканалу «Інтер».
У новині йдеться, що monobank тепер пропонує кожному «пасивний дохід від 1000 гривень на день», але треба поспішати — пропозиція обмежена, заробити встигнуть не всі. Звичайно, до «Інтеру» сторінка не має жодного стосунку. Це очевидно, якщо звернути увагу на домен, чому новина розміщена на stableprofit2.monster замість inter.ua.
Всі посилання на monobank у фейковій новині ведуть на ленддинг у стилі офіційного сайту monobank. Користувачам пропонується заповнити анкету, вказати пошту та номер телефону. Після цього на зв'язок має вийти нібито консультант банку. На сайті розміщено калькулятор доходу, який обіцяє понад 32 000 грн за три дні за умови інвестування лише 2700 грн.
Також там опубліковано підроблену ліцензію від Національного банку з купою граматичних помилок.